araç çekme

?

Re: araç çekme

İleti MaYuCeL » 28 Ağustos 2010 14:55

Oktay ACAR demiş ki:
Arabamı tel ile açan birini gündüz dahi görürsem tepelerim,gitsin önce tedavi olsun sonra beni şikayet etsin... :)))

Oktay bey, 50 cm lik üççeyrek su borusu göndereyim mi? Koltuğun altında dursun...
MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

İleti Oktay ACAR » 28 Ağustos 2010 17:49

Vallahi dostum ben eski mobilyacıyım,arka koltuğumda hep bir 8x8 torna edilmiş masa ayağı durur,
köyünde eşşeğe binemeyenler iki ayaklı eşekler şehirde araba kullandığı için arada dürtmek lazım...1974 yılından beri ehliyetim,1976 yılından beride arabam hep oldu çok şükür bu güne kadar arabam hiç çekilmedi,bu saatten sonrada
hiç bir salağın çekmeye gücü yetmez...Selam ile...
Oktay ACAR
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 57.5 HP
Kilometre: 41000
Yakıt: BP ve TOTAL 95 Oktan
Lastik Markası: Continental Premium
İsim ve Şehir: İZMİR

İleti semih89 » 28 Ağustos 2010 21:02

gücü öyle bir yetiyor ki :) genelde siz görmüyorsunuz çekerken çünkü ...
semih89
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 35000
Yakıt: EuroDizel Opet
İsim ve Şehir: ltba

İleti Devrim » 30 Ağustos 2010 13:02

Sene 2001, Konya. O zamanlar mavi bir Uno vardı bende. Yeşil yanmasıyla birlikte kavşaktan karşıya geçiyordum ve bir polis motorsikleti tehlikeli (biraz da artistik) şekilde solumdan önüme geçti falan. Tepki verme ihtiyacı hissettim, o derece sakat bir geçişti ve bunu gerektirecek bir vukuat veya trafik de yoktu. Kornaya bastım 1 saniyeliğine. Arkada oturan polis şöyle bir baktı ve önüne döndü. Motorsiklet bastı gitti.

1-1.5 kilometre ilerde aynı iki tip beni durdurdu. Ehliyet ruhsat kontrolü dedi ama olay kabak gibi belliydi. Kontrol banaydı. Ne bir trafik kontrolü ortamı ne de bir ekip vardı etrafta. Gıcık almışlar belli ki benden. Verdim evrakları ama "N'oluyor ki yani şimdi? Bu bir tür korkutma mı?" gibi laflar edebildim.

Zaten memur da şöyle bir göz gezdirdi evraklar üzerinde ve verirken, "Daha dikkatli kullan" dedi. :) Ben de (ne yalan söyleyeyim) güvendiğim hiç bir şey yok ama yattı balık yan gider diye "Bence siz de dikkatli kullanın." dedim. :D Ama gerçekten başıboş ve fevri bir motor sürüşüydü o. Memur şöyle bir baktı bana sonra hoş olmayan bir tavır ve el hareketi ile "hadi canım, hadi, devam et" dedi.

Ben de şansımı daha fazla zorlamadan uzadım. :D

Ve aynı sene aracım çekildi. Yok yok polislerden dolayı değil. Gerekliydi. Yola aniden dalan bisikletliye çarpmamak için orta refüje çıkıp "U Dönüşü Yasak" tabelasını altıma almıştım. Bisikletliye yandan çarptığım için onu taksiyle hastahaneye falan götürürken ekip çekmiş aracımı. Ama evet, aracı alana kadar uğraştırmışlardı beni... Kötü bir gündü...

Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

İleti ratig » 30 Ağustos 2010 13:35

başınıza gelen her türlü haksız durumlarda hiçbirşey yapamıyorsanız o kurumun int.sitesine mail atın.çünkü bu mailler resmi evrak niteliği taşıyor ve muhakkak işlem yapılmak zorunda.ban bu şekilde birçok olmaz denen işi başardım.
ratig
TEĞMEN
TEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.5DCİ 85 hp BVR
Kilometre: 47000
Yakıt: total
Lastik Markası: continantal185/60/15
İsim ve Şehir: ALİ-İZMİR

İleti Oktay ACAR » 30 Ağustos 2010 20:30

Her küfede ÇÜRÜK yumurtalar oluyor maalesef,biraz üzerlerine gidincede yalvar yakar oluyorlar sonrasında
KOMPLEKS içindeler zaten toplum dışlamış hepsi farkında...
Oktay ACAR
TEĞMEN
TEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.2 57.5 HP
Kilometre: 41000
Yakıt: BP ve TOTAL 95 Oktan
Lastik Markası: Continental Premium
İsim ve Şehir: İZMİR

İleti semih89 » 22 Eylül 2010 15:40

semih89 demiş ki:gücü öyle bir yetiyor ki :) genelde siz görmüyorsunuz çekerken çünkü ...

aynen deidğim gibi gene görmeden çektiler :) koca bebek parkında çekilecek başka araba bulamamışlar bizim fındığı çektiler hemde 5 dakka arabadan ya ayrıldım ya ayrılmadım. Allah çoluk çocuklarından çıkartsın bu kadar diyorum. delikanlı olsalar şu kadar helal para yiyo olsalar orada kulüplerin barların önündeki bmwleri mercedesleri çekerlerdi. yemez ama altı üstü memur parçaları :) 3-5 lira ceza otopark çekici parası verip karşılığında bu kadar küfür edebiliyoruz işte ne güzel bir memleket :) dağdaki terörist bunlardna farklı gelmiyor gözüme o da vatana vatandaşa zarar bunlar da . işte görevini kötü yapan 3-5 kişi yüzünden malesef hepsini aynı görüyoruz...
semih89
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 35000
Yakıt: EuroDizel Opet
İsim ve Şehir: ltba

Önceki

Diğer Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir