Clio III HB, 3M DI-NOC Carbon Folyo kaplama

Aracımıza uyguladığımız küçük büyük her tip modifiye çalışmaları.

Re: Clio III HB, 3M DI-NOC Carbon Folyo kaplama

İleti musalisim » 24 Mart 2012 22:51

arkadaşlar kaplama yapan arkadaşlara bir kaç sorum olacak.yaptığınız kaplamalarda son durum nedir kalkma falan yaptimı.çünkü yazın çoğunlukla Antalya da oluyoruz acaba yaptığımda sıcaktan kalkar mi? Diğeri ise faz 2 lerde orta konsol böle boyalı gibi yoksa boyatmak daha mi mantıklı olur.fikirlerinizi alabilirmiyim.bir de faz2 modelindeki siyah parlak orta konsolu olan arkadaşlar paylaşabilir mi?
musalisim
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII Expression
Motor Tipi & Gücü: 65
Kilometre: 85500
Yakıt: kadoil
Lastik Markası: Continental
İsim ve Şehir: Antalya

İleti MaYuCeL » 24 Mart 2012 23:04

Ben aracıma beyaz kaplama yaptım. Bagajın üstündeki kaplama haric geri kalanlardan memnunum. Bagajdakini acele ile maça yetişmek için uyduruk yaptım o yüzden kenarları çok kötü oldu. Kaplamayı soğukta yapınca güzel olmuyor, reklamcı dostumun söylediğine göre sıcak havada yapmak en mantıklısıymış.
Benim sol ön kapı çıtasında ufak bir zedelenme var, onuda komşum arabasının kapısını HAYVAN gibi vurduğu için oldu. ( Birgün bu kapı vurma olayından dolayı kavga çıkacak ama bakalım ne zaman )

Orta konsola gelince, benim aracım Faz II extreme, benim orta konsol parlak siyah ( piano black ) çok hoş duruyor, ama orta konsolla alakalı sorunuzu anlayamadım.
MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

İleti onurksk » 25 Mart 2012 00:37

MaYuCeL demiş ki:Benim sol ön kapı çıtasında ufak bir zedelenme var, onuda komşum arabasının kapısını HAYVAN gibi vurduğu için oldu. ( Birgün bu kapı vurma olayından dolayı kavga çıkacak ama bakalım ne zaman )

Ben sırf bu yüzden aracımı herkesten farklı yana koyuyorum.Bütün otoparkta araçlar yan yana benimki cins gibi geride bahçe kenarında tek başına.Daha aracı aldım 1. hafta kapımda kapı açma eziği var resmen vurarak açmış ve nokta çökme olmuş.Yapanıda tahmin ediyorum komşuyla papaz olucaz iş uzucak herkes ev sahibi o yüzden ya farklı yere yada iyice geniş bırakıyorum.Babamın sıfır arabasını özür diliyorum ama kapı açmasını bilmeyen öküz komşularımız mahvetti yanları vuruk içinde o yüzden ders aldım kendi aracımıda mahvettirmem
onurksk
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Artık yok :(
Motor Tipi & Gücü: .
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: İzmir

İleti akorkut » 10 Nisan 2014 09:57

güzel ve faydalı bi konuymuş. yeni farkettim, uygulayanların ve yorum yapanların ellerine sağlık :)
akorkut
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: ClioIII-Grand Tour
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 70hp
Kilometre: 73750
Yakıt: total eurodizel
Lastik Markası: bridgestone
İsim ve Şehir: ahmet korkut-istanbul

İleti BURAKGÜNEY » 10 Eylül 2014 15:19

Bilgiler için herkese teşekkürler ancak teyp'in oradaki konsolu sökmek mümkün mü mümkün ise nasıl yapılmaktadır.teşekkürler
BURAKGÜNEY
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2
Kilometre: 85000
Yakıt: luk
Lastik Markası: lassa
İsim ve Şehir: burak bursa

İleti fierce88 » 12 Eylül 2014 14:33

arkadaşlar ön konsol nasıl sökülüyor acaba? forumda vardır ama ben bulamadım ??
fierce88
ACEMI ER
ACEMI ER

Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI Extreme Editi
İsim ve Şehir: Mehmet-İzmir

İleti todor74 » 30 Mart 2015 07:53

selamlar,
haftasonu gaza gelip ben de giriştim folyo işine. ön konsol çıtaları süper oldu ama klima, radyonun falan olduğu büyük mavi paneli yapamadım. panel sökülünce bayağı büyük ve alt tarafa doğru kıvrılıyor, bir de havalandırma tuşlarının olduğu boşlukları yapmak çok zor. nasıl yapacaz bulamadım, bayağı bir folyo ziyan ettim :)
todor74
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.5dci
Yakıt: Shell Eurodiesel
İsim ve Şehir: tolga ankara

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir