BOSCH CAR SERVİCE

Bu alt bölümde, özellikle sadece dizel araçlarla ilgili bakım konuları yer alır.

Re: BOSCH CAR SERVİCE

İleti bitsedegitsek » 24 Ağustos 2011 13:28

Arkadaşlar bakımı yaptırdım. Bakım boyunca aracın yanındaydım, gayet temiz çalıştılar. Ayrıca güven verdiler. İçime sindi ; bir dahaki bakımlarda da oradayım, tavsiye ediyorum. Parçaların tümü Bosch'tu.
bitsedegitsek
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 65 bg
Kilometre: 140000
Yakıt: Shell
Lastik Markası: Petlas
İsim ve Şehir: Fatih İZMİR

İleti fatihkarde1 » 24 Ağustos 2011 14:46

bitsedegitsek demiş ki:Arkadaşlar bakımı yaptırdım. Bakım boyunca aracın yanındaydım, gayet temiz çalıştılar. Ayrıca güven verdiler. İçime sindi ; bir dahaki bakımlarda da oradayım, tavsiye ediyorum. Parçaların tümü Bosch'tu.

hayırlı olsun
yapılan işlemler ve fiyatı hakkın da detaylı bilgileri bekiliyoruz
özeelikle kullandıklar motor yağı ne marka ve
yakıt filtresi hakkında bilgileri bekliyoruz
fatihkarde1
ASTSUBAY ÇAVUŞ
ASTSUBAY ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII 2008
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 65hp
Kilometre: 80000
Yakıt: shell eurodiesel
Lastik Markası: dunlop sport 01
İsim ve Şehir: fatih çerkezköy

İleti suskuncocuk » 24 Ağustos 2011 15:44

bende 80.000 bakımı için fiyat almıştım. 2008 model aracım motrio fix paket uygulanması için 4 yaşında olması gerekiyormuş. Yağ değişimi, yağ filtresi, mazot filtresi, hava filtresi, polen filtresinden oluşan bakım yetkili serviste 420 tl imiş, mazot filtresi için ise 20000 km de değiştiğini söylediler yani 1 bakım atlayıp diğerinde değiştiriyorlarmış 70000 de değişmediği için bu bakımda değişecekmiş. Bosch Car Service ise 350 civarı tutar dedi. bayram dönüşü yetkili serviste bakım yaptırmayı düşünüyorum.
suskuncocuk
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 65hp
Kilometre: 78000
Yakıt: shell
Lastik Markası: Bidgestone
İsim ve Şehir: orhan bursa

İleti levolution » 12 Nisan 2013 14:46

sinop'a da açıldı bosch servisi.
fren diskleri kötü durumda. yetkili servis disk değişimi için bana 10-15bin km daha mesafe vermişti, bu km doluyor yavaş yavaş.
jantları bosch servisinden aldım. jantları takan usta diskleri beğenmedi, değişmesi gerek dedi. tamam demedim, hayır da demedim. yetkili servisten daha ucuz olacağı kesin de işçilik konusunda fikrim yok. ucuz etin yahnisi mi olur yoksa iyi mi ederim? var mı fikri olan?
şikayetler de var bosch servisleri ile ilgili ama renault servisleri de şikayet konusu olabiliyor yerine göre.
yakınlarda bosch servislerine gidenlerin yorumlarını duymak isterim.
levolution
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: Extreme - 2008
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v BVR 80bg
Kilometre: 138000
Yakıt: Total
Lastik Markası: Petlas 195/55/15
İsim ve Şehir: Levent - Sinop, Ankara

İleti mehmetturk » 12 Nisan 2013 18:33

levolution demiş ki:sinop'a da açıldı bosch servisi.
fren diskleri kötü durumda. yetkili servis disk değişimi için bana 10-15bin km daha mesafe vermişti, bu km doluyor yavaş yavaş.
jantları bosch servisinden aldım. jantları takan usta diskleri beğenmedi, değişmesi gerek dedi. tamam demedim, hayır da demedim. yetkili servisten daha ucuz olacağı kesin de işçilik konusunda fikrim yok. ucuz etin yahnisi mi olur yoksa iyi mi ederim? var mı fikri olan?
şikayetler de var bosch servisleri ile ilgili ama renault servisleri de şikayet konusu olabiliyor yerine göre.
yakınlarda bosch servislerine gidenlerin yorumlarını duymak isterim.

Bosch güvenilir ürünler yapar ama bizim arabaların disk, balata gibi parçaları fabrikadan Valeo markası ile geliyor. O bakımdan ben bu tür değişimlerde Valeo tercih ederim yine. Karar senin...
mehmetturk
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 65hp
Kilometre: 50184
Yakıt: Total Doco
Lastik Markası: Bridgestone Turanza
İsim ve Şehir: Mehmet YILDIZ İstanbul

Önceki

Dizel Periyodik Bakımı

Kimler çevrimiçi