kocaeli için en iyi lpg montaj ustası

Lpg yakıtı kullanan motorlar.

kocaeli için en iyi lpg montaj ustası

İleti enkazz41 » 11 Mart 2011 10:48

öncelikle herkeze merhabalar. 2010 model clio hb 3 1.2 16v authentique aracım mevcut. malumunuz benzin fiyatlarına gelen son zamlar neticesinde lpg taktırmayı düşünüyorum. fiyat olarak en uygun su an için atiker gözüküyo. kocaelide iyi ve sorunsuz montaj yapan yetkili bayileri bilen forumdaki degerli arkadaslarımdan yardım istiyorum. şimdidem tesekkür ediyorum.
enkazz41
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII grandtour
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v 75 b
Kilometre: 25000
Yakıt: opet
Lastik Markası: petlas
İsim ve Şehir: erdal ERZURUM

Re: kocaeli için en iyi lpg montaj ustası

İleti MaYuCeL » 11 Mart 2011 21:19

enkazz41 demiş ki:öncelikle herkeze merhabalar. 2010 model clio hb 3 1.2 16v authentique aracım mevcut. malumunuz benzin fiyatlarına gelen son zamlar neticesinde lpg taktırmayı düşünüyorum. fiyat olarak en uygun su an için atiker gözüküyo. kocaelide iyi ve sorunsuz montaj yapan yetkili bayileri bilen forumdaki degerli arkadaslarımdan yardım istiyorum. şimdidem tesekkür ediyorum.

Selam Erdal bey. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Sanayide turbo ustası bir arkadaşım var. Ben genelde bir derdim olduğu zaman ona başvuruyorum. İstersen müsait bir zamanda buyur gel beraber gidelim.
MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

Re: kocaeli için en iyi lpg montaj ustası

İleti enkazz41 » 12 Mart 2011 15:43

MaYuCeL demiş ki:
enkazz41 demiş ki:öncelikle herkeze merhabalar. 2010 model clio hb 3 1.2 16v authentique aracım mevcut. malumunuz benzin fiyatlarına gelen son zamlar neticesinde lpg taktırmayı düşünüyorum. fiyat olarak en uygun su an için atiker gözüküyo. kocaelide iyi ve sorunsuz montaj yapan yetkili bayileri bilen forumdaki degerli arkadaslarımdan yardım istiyorum. şimdidem tesekkür ediyorum.

Selam Erdal bey. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Sanayide turbo ustası bir arkadaşım var. Ben genelde bir derdim olduğu zaman ona başvuruyorum. İstersen müsait bir zamanda buyur gel beraber gidelim.

selamlar muhammet bey.. biraz arastırdım bugun izmitte körfez sanayi sitesinde dem-al otogaz var. oranın sahibi ile görüştüm atikerde ikna oldum ve aracı bıraktım. aksama lpg takılmıs olacak. insallah hayırlısı olur. ama yinede araclarımızla ilgili bir sıkıntı olursa musait bi zaman gorusebiliriz. tesekkurler.
enkazz41
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII grandtour
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v 75 b
Kilometre: 25000
Yakıt: opet
Lastik Markası: petlas
İsim ve Şehir: erdal ERZURUM

Lpg

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 68 misafir