Renault Bursa Fabrikasında Gezi organizasyonu

ClioIII.com olarak gerçekleşen düzenlemeler, toplantılar, geziler.

Re: Renault Bursa Fabrikasında Gezi organizasyonu

İleti MaYuCeL » 17 Eylül 2012 21:43

MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

İleti yka25 » 17 Eylül 2012 23:56

Cok tesekkur ederim. Gezmis kadar oldum.peki merak ediyorum yeni clioyu yakindan inceleme sansiniz oldumu ?iscilik ve malzeme kalitesi bakiminda clio 3 ten nekadar ustun yada ustunmu?yorumlarinizi
Bekliyorum tekrar tesekkurler.
yka25
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: CLIO III FAZII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dcı 70bg
Kilometre: 19950
Yakıt: opet Shell
Lastik Markası: Dunlop
İsim ve Şehir: yaşar istanbul

İleti Burock » 18 Eylül 2012 02:31

Geziye gitmedim ama Muhammet abi ile telefonda aynı konuyu görüştüm. İç trim kalitesinin selefi önceki seriden farklı olduğuna pek inanmıyorum. Yani olsa olsa iç kalite bazında megane 3 fluence kadardır. Şu bir gerçek Renault sessiz araçlar üretemiyor. Kıyaslamak ne kadar doğru bilmem ama golf 6 yalıtım konusunda çok çok başarılı sessiz, megane 3 malesef kabin gürültüsü ve tıkırtı bakımından gayet sesli diyebilirim. Polo ile clio 4'ü araç çıktığında iyice bir kıyaslayacağm, eğer clio 3'ten iç trim yol tutuş ve yakıt ekonomisi gerçekten gelişmiş ise yüksek ihtimal ilk clio 4 sahibi olabilirim. Ancak içime sinmeli ve verdiğim 40bin'i bu araç hak etmeli.
Burock
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: ClioIII Executive
Motor Tipi & Gücü: 1.4 16v
Kilometre: 0
Yakıt: Shell
Lastik Markası: Brigstone
İsim ve Şehir: Brk

İleti impossible » 18 Eylül 2012 08:28

her rengi güzel görünüyor.. tabii iç mekan kalitesi, kullanırlığı ve yalıtım da çok önemli.. ancak herşey bi yana ben yol tutuşunu merak ediyorum?
test drive yaptırmadılar mı muhammet? bir de fiyat konusunda abuk rakamlar söyleniyor, 29'dan 35'e kadar çok farklı başlangıç fiyatları.. size bu konuda bilgi verdiler mi? sanıyorum 3 haftaya geliyor bayilere
impossible
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio DynamiqueTomtom
Motor Tipi & Gücü: 3 x 1.5 dCI 85 hp
Yakıt: değişken
Lastik Markası: Continental
İsim ve Şehir: murat - nazilli > bodrum > antalya

İleti impossible » 18 Eylül 2012 11:09

Burock demiş ki: Polo ile clio 4'ü araç çıktığında iyice bir kıyaslayacağm, eğer clio 3'ten iç trim yol tutuş ve yakıt ekonomisi gerçekten gelişmiş ise yüksek ihtimal ilk clio 4 sahibi olabilirim. Ancak içime sinmeli ve verdiğim 40bin'i bu araç hak etmeli.

45-46'ya üst sınıf ve vergi avantajı olan astra-h dizel dururken, clio gibi alt sınıf ve vergisi daha yüksek bir arabaya 40'ı gözden çıkarma konusunda iyice bir düşünün derim..

donanımlı aracı elden çıkarırken çok daha fazla zarar ediyorsunu; sunroof, dijital klima, ek hava yastıkları, vb. alacak kişi olmuşsa nolmuş?casına davranıyor her zaman..

üstelik clio'dan yine clio'ya geçeceksiniz.. clio II sahibi olsanız tamam bi nebze, ama sonuçta kullandığınız araba yeni seri..

polo konusunda da donanım seviyesi gercekten cok vasat, donanım bindikce de fiyat astronomik artıyor..

tercih sizin, benimki sadece nacizane bir öneri
impossible
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio DynamiqueTomtom
Motor Tipi & Gücü: 3 x 1.5 dCI 85 hp
Yakıt: değişken
Lastik Markası: Continental
İsim ve Şehir: murat - nazilli > bodrum > antalya

İleti Burock » 18 Eylül 2012 17:41

impossible demiş ki:
Burock demiş ki: Polo ile clio 4'ü araç çıktığında iyice bir kıyaslayacağm, eğer clio 3'ten iç trim yol tutuş ve yakıt ekonomisi gerçekten gelişmiş ise yüksek ihtimal ilk clio 4 sahibi olabilirim. Ancak içime sinmeli ve verdiğim 40bin'i bu araç hak etmeli.

45-46'ya üst sınıf ve vergi avantajı olan astra-h dizel dururken, clio gibi alt sınıf ve vergisi daha yüksek bir arabaya 40'ı gözden çıkarma konusunda iyice bir düşünün derim..

donanımlı aracı elden çıkarırken çok daha fazla zarar ediyorsunu; sunroof, dijital klima, ek hava yastıkları, vb. alacak kişi olmuşsa nolmuş?casına davranıyor her zaman..

üstelik clio'dan yine clio'ya geçeceksiniz.. clio II sahibi olsanız tamam bi nebze, ama sonuçta kullandığınız araba yeni seri..

polo konusunda da donanım seviyesi gercekten cok vasat, donanım bindikce de fiyat astronomik artıyor..

tercih sizin, benimki sadece nacizane bir öneri

Yüksek ihtimal 50/55li rakamları verip golf dizel ya da jetta türü ikinci el ya da sıfır bir araç tercih edeceğim gibi gözüküyor. Yine de incelemeden clio 4ü elemek istemiyorum.
Burock
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: ClioIII Executive
Motor Tipi & Gücü: 1.4 16v
Yakıt: Shell
Lastik Markası: Brigstone
İsim ve Şehir: Brk

İleti MaYuCeL » 18 Eylül 2012 19:22

impossible demiş ki:her rengi güzel görünüyor.. tabii iç mekan kalitesi, kullanırlığı ve yalıtım da çok önemli.. ancak herşey bi yana ben yol tutuşunu merak ediyorum?
test drive yaptırmadılar mı muhammet? bir de fiyat konusunda abuk rakamlar söyleniyor, 29'dan 35'e kadar çok farklı başlangıç fiyatları.. size bu konuda bilgi verdiler mi? sanıyorum 3 haftaya geliyor bayilere

Yok abi test yaptırmadılar. sadece ziyaret ve tanıtım.
Benzinli 29 küsürden dizel 35 küsürden baslıyor.
iç mekanda radyonun oldugu kısım hala hosuma gitmiyor. elimle yokladım sallanıyordu. zamanla cok ses yapar o.
MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

Önceki

Organizasyonlar

Kimler çevrimiçi