yeni bir buluşma

ClioIII.com olarak gerçekleşen düzenlemeler, toplantılar, geziler.

Re: yeni bir buluşma

İleti semih89 » 06 Nisan 2012 22:38

erim demiş ki:semih, Bir organziasyon oluşturmak gerçekten kolay değil...

Benim işlerimin aşırı yoğunluğu olduğundan ben ilgilenemiyorum..
gerçekten bir organazasyon yapılacaksa; Bir sürü şey gerekiyor... Herkesi canlı tutmak gerekiyor.. Geleceğim diyip de gelmeyince tüm organizasyon planı altüst oluyor..
Tüm yerler katılacak kişi sayısına göre reserve ediliyor, hatta bazen kapatılıyor.. Autodrom organzasyonunda , Maşukiye organizasyonunda yeek yediğimiz yerleri komple bize tahsis ettirmiştik.. Bunları sağlamak gerekiyor. Toplu katılım olduğu için yemek yenilecek yerlerde inidirm yaptırmak gerekiyor, hatta sitede reklamlarını yayınlamak karşılığında ciddi indirimler sağlanabiliyor.. Katılım fazla olduğunda TV ye haber bile yapılabiliyor...
Gelecek arkadaşları teyit ettikten sonra katılımın fazla olmasına bakarak düzenlenecek yerler araştırılıyor..
Ben de şimdi araba alma telaşındayım.. Yeni Cliocuğumu bir alayım yeni bir organziasdyon muhakkak yapacağım hatta bir ay içinde iki kere düzenlemeyi düşünüyorum..
Önümüz yaz, artık havalar muhteşem...
İstediğimiz yerde kapalıi açık farketmez org. düzenleyebilirim :)

daha önce üyesi oldugum sitede defalarca bu tür organizasyonda bulundum. dediğiniz gibi zor iş insanlarla uğraşmak. bu sitede o kültür zaten çok fazla yok daha çok işini halleden bir daha uğramıyor , devamlı üyeler de farklı şehirlerden
semih89
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 35000
Yakıt: EuroDizel Opet
İsim ve Şehir: ltba

İleti MaYuCeL » 07 Nisan 2012 00:38

Gerçi sitenin müdavimleri de var ama ayrı ayrı şehirlerdeyiz...
MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

İleti onurksk » 07 Nisan 2012 00:53

semih89 demiş ki:daha önce üyesi oldugum sitede defalarca bu tür organizasyonda bulundum. dediğiniz gibi zor iş insanlarla uğraşmak. bu sitede o kültür zaten çok fazla yok daha çok işini halleden bir daha uğramıyor , devamlı üyeler de farklı şehirlerden

Gerçekten çok güzel ve bilgilendirici bir sitemiz var severek ve ilgiyle takip ediyorum ama çoğu kişi burayı teknik servis niyetine kullanıp işi bitince kaçıyor.Dediğiniz gibi aktif bir gurup var ama biraz dağınığız, ben karma renault sahiplerinin olduğu bir forumda izmir toplantısını gördüm 10-15 araç toplanmışlar bol resimler falan açıkçası çok kıskandım umarım bu tarz bir toplantı yapmayı başarabiliriz
onurksk
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Artık yok :(
Motor Tipi & Gücü: .
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: İzmir

İleti levolution » 07 Nisan 2012 01:15

komik gelecek belki ama eskiden msn buluşmaları yapardık bambaşka bir grup üyeleriyle. belki böyle bir şeyle işe koyulabilir clio3 sahipleri.
levolution
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: Extreme - 2008
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v BVR 80bg
Kilometre: 138000
Yakıt: Total
Lastik Markası: Petlas 195/55/15
İsim ve Şehir: Levent - Sinop, Ankara

İleti Kubilayoktay » 07 Nisan 2012 13:53

Şehirler yakın olsa çok sıkıntı olmaz ya da her şehirde minimum 10-15 kişi olsa herkes kendi şehrinde toplanır bir yerlere gidilir ya da şehirler birbirine gider gelir vs. yapılabilir. fotoğraf konusunda böyle yapılıyor mesela. ama sıkıntı aktif katılımdan da kaynaklanıyor. daha önce de değinilmiş site biraz soru cevap şeklinde kullanılıyor. :(
Kubilayoktay
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85BG
Kilometre: 3000
Yakıt: PO V/Max Eurodizel
Lastik Markası: Bridgestone Turanza
İsim ve Şehir: Kubilay - Kadirli

İleti batuavran » 08 Nisan 2012 00:47

aslında toplanmak güzel birşey fakat şehirler farklı olunca gidiş geliş derken birkaç günü alacak. içimden bir ses hadi yapında kızımı da alıp geleyim diyorum fakat diğer taraftan 2. ses işten ayrılıpta ne zaman gideceksin, vaktin olsa 1,5 saatlik akyakaya gidip tekne turu yaparsın diyor. bencilce olacak ama ancak Denizli, Aydın yada enfazla Muğla olursa gelebilirim..
batuavran
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: CAPTUR
Motor Tipi & Gücü: 1.5dc 90bg ICON EDC
Kilometre: 6000
Yakıt: shell
Lastik Markası: MİCHLEN
İsim ve Şehir: batuhan (adanalı ama denizlide)

Önceki

Organizasyonlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir