Amortisör takozu ve bilyası

Aracınızla ilgili ihityaca göre alınık veya satılık malzeme, yedek parça, aksesuar ilânları.

Amortisör takozu ve bilyası

İleti ozcancetinkaya » 08 Nisan 2009 14:41

merhaba arkadaşlar elimde çıkma çok az kullanılmış (kendi aracımdan çıkma) Megane II amortisör takozu ve bilyası bulunmaktadır. orjinal ve kullanılır durumdadır. ilgilenen arkadaşlara makul fiyata vereceğim.
ozcancetinkaya
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2cc 16v Aut
Kilometre: 79000
Yakıt: Opet
Lastik Markası: Bridgestone ER300
İsim ve Şehir: BabaesKieşan

Re: Amortisör takozu ve bilyası

İleti Diablo » 08 Nisan 2009 17:48

ozcancetinkaya demiş ki:merhaba arkadaşlar elimde çıkma çok az kullanılmış (kendi aracımdan çıkma) Megane II amortisör takozu ve bilyası bulunmaktadır. orjinal ve kullanılır durumdadır. ilgilenen arkadaşlara makul fiyata vereceğim.

Aracın amortisörlerini değiştirdiniz sanırım yanlız bu tür çıkma parçalar pek rağbet görmez haberiniz olsun zaten çok pahalı parçalar değildir serviste veya yan sanayide makul bir fiyata değiştirilir bu tür kullanılmış parçalar değişim için tavsiye edilmez kolay gelsin.
Diablo
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: Clio III HB.
Motor Tipi & Gücü: 1.2 75Hp Authentique
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: ERMAN_İstanbul

İleti ozcancetinkaya » 09 Nisan 2009 10:02

Diablo demiş ki:
ozcancetinkaya demiş ki:merhaba arkadaşlar elimde çıkma çok az kullanılmış (kendi aracımdan çıkma) Megane II amortisör takozu ve bilyası bulunmaktadır. orjinal ve kullanılır durumdadır. ilgilenen arkadaşlara makul fiyata vereceğim.

Aracın amortisörlerini değiştirdiniz sanırım yanlız bu tür çıkma parçalar pek rağbet görmez haberiniz olsun zaten çok pahalı parçalar değildir serviste veya yan sanayide makul bir fiyata değiştirilir bu tür kullanılmış parçalar değişim için tavsiye edilmez kolay gelsin.

merhaba arkadaşlar, Diablo arbkadaşım bu takoz clioIII e ait değil MeganeII için ancak ben ClioIII aracımın sağ amortisör takoz ve bilyasını değiştirdim serviste dediğiniz gibi makul bi fiyatı yok takoz ve bilya birlikte satılıyor ve fizyatı 260TL + 80TL işçilik fiyat verdiler, sanayide ise parçaya 250TL verdilern oda piyasada yok sipariş edeceklerdi.

sonuç olarak ucuz değil ben ihtiyacı olan arkadaşınız, yakınınız varsa diye bilgi amaçlı yazdım.
ozcancetinkaya
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2cc 16v Aut
Kilometre: 79000
Yakıt: Opet
Lastik Markası: Bridgestone ER300
İsim ve Şehir: BabaesKieşan

İleti vipsezgin » 27 Ekim 2009 13:21

hayırlı satıslar tesekkurler