clio 3 autentique SİS FARI ..

Aracınızla ilgili ihityaca göre alınık veya satılık malzeme, yedek parça, aksesuar ilânları.

Re: clio 3 autentique SİS FARI ..

İleti MaYuCeL » 25 Nisan 2011 21:01

Tır lardaki Led uygulamasında çok yaratıcı çalışmalar var vallahi. :)
MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

İleti zirveoto » 17 Ağustos 2011 09:05

merhaba ben istanbul güngörende oto yedek parçacıyım clio ııı sis far takımı tesisatıyla ve sis bağlantı kapaklarıyla ,ampulleride içinde olmak üzere kit olarak var tamamen orjinal kit ..telefonum 532 636 00 48 -212 555 00 48 irtibata geçerseniz takım kit orjinal fiyatımı bildiririm
zirveoto
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 105bg
Kilometre: 12000
Yakıt: shell v-max
İsim ve Şehir: mustafa istanbul

İleti zirveoto » 17 Ağustos 2011 10:02

bende orjinal kit var 250 tl 5326360048 mustafa ..zirve otomotiv güngören/ist
ADMiN: Lütfen peşpeşe aynı içerikli iletiler yazmayınız. Ya da aynı ifadeleri farklı konular içinde iletmeyiniz. İyi niyetiniz spam şeklinde reklama dönüşmesin.
zirveoto
ACEMI ER
ACEMI ER

Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 105bg
Kilometre: 12000
Yakıt: shell v-max
İsim ve Şehir: mustafa istanbul

İleti Barebelyum » 24 Aralık 2011 23:28

20 tl ye clio 3 üme sisfari bağlattim tamamen uyumlu ancak ayrı bir anahtar yerine arka sislere bağlattim oldukça ekonomikti :)
Barebelyum
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.5DCİ 65hp
Kilometre: 57600
Yakıt: Jetpet
Lastik Markası: Kumho
İsim ve Şehir: Teoman

İleti Barebelyum » 29 Aralık 2011 00:53

Arkadaslar sis Fuar'ını sakın ha sakın gözünüzde büyütmeyin çok ucuz bir parça burda fiyatlar gercekten abartı geldi ve gözüm korkmuştu sis farlarinin neden pahalı oldugunada anlam verememiştim evet çok yerde pahalı söylüyorlar ama araştırırsanız yaklaşık çifti 20-30 liraya bulabiliyorsunuz 20 lira filanda oto elektirikciye verirseniz misss gibi bu arada kapaklar benim elimde mevcuttu orijinal kapak kullandım kapak aramadım tada kesmedim lütfen aceleci davranmayın araştırın :) gittigidiyorda bile 60 liraya bile var ampulleri dahil ki burda gecen fiyatların yanında bile çok komik :)))
Barebelyum
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

İleti samathana » 29 Aralık 2011 10:41

Barebelyum demiş ki:20 tl ye clio 3 üme sisfari bağlattim tamamen uyumlu ancak ayrı bir anahtar yerine arka sislere bağlattim oldukça ekonomikti :)

Marka/model ya da nereden aldığınıza dair bilgi verip mümkünse fotoğraf paylaşabilir misiniz?
samathana
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.2 75bg
Kilometre: 34000
Yakıt: Shell 95
Lastik Markası: Dunlop SP01
İsim ve Şehir: engin-istanbul

İleti ufuk » 29 Aralık 2011 11:20

Barebelyum demiş ki:Arkadaslar sis Fuar'ını sakın ha sakın gözünüzde büyütmeyin çok ucuz bir parça burda fiyatlar gercekten abartı geldi ve gözüm korkmuştu sis farlarinin neden pahalı oldugunada anlam verememiştim evet çok yerde pahalı söylüyorlar ama araştırırsanız yaklaşık çifti 20-30 liraya bulabiliyorsunuz 20 lira filanda oto elektirikciye verirseniz misss gibi bu arada kapaklar benim elimde mevcuttu orijinal kapak kullandım kapak aramadım tada kesmedim lütfen aceleci davranmayın araştırın :) gittigidiyorda bile 60 liraya bile var ampulleri dahil ki burda gecen fiyatların yanında bile çok komik :)))

Barebelyum clio larımıza ucuz parçalar buluyorsun . hangi şehirdensin birde yaptığın çalışmaları fotolarsan sevinirim
ufuk
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.5dcı 65bg
Kilometre: 25000
Yakıt: opet
Lastik Markası: Bidgestone Turanza
İsim ve Şehir: izmir

İleti Barebelyum » 29 Aralık 2011 16:26

Konyadayim keske iPhone uyumu olsa çektiğim an yüklesem inanın sadece ilk girdiğiniz yada size söylenen ilk fiyata kafayı takmayın kesin buluyorsunuz on sis fari sanayide 30 tl filan çıkmacidan sıcaklık kaptoru ( siteden yardımcı olunmasını istedim ama satarım diyenlerden ve yorum yapanlardan ses çıkmadı ) bozuk para çıkmadı al abi hediyemiz dediler munnacik bir şey zaten boyama işlemleri zimpara yapmadan ve astar boya kullanarak yaptım çünkü hiçbir boya astarsiz atılmaz astar +boya 20 tl cakmaklik bedava bizim cliolardaki cakmaklikta ampul için hat çekilmemiş ama kontak açıldığında yansın isterseniz hemen paralel atıyor lede oldu da bitti maşallah torpido lambası megane larinki ile aynı switci üzerinde 25 tl sensör torpido ve cakmaklik toplam maaliyet 25 ila 30 tl sis Fuar'ını taktirirken 60 tl verdim abi anahtar koyalım mı yoksa koldan arka sisle yansın mı diye sordu usta bende başka düğmeye gerek yok zaten sis olunca mecbur ikisinide yakacak kolda olsun istedim inanin mis gibi oldu filtre seti fram marka gittigidiyordan aldım 95 tl Fram marka gayet iyi renaulttun yan sanayii indiriminden daha iyi usta da 50 tl yağ 60 tl 5/40 castrol işlem tamam
Barebelyum
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

İleti alperenfatih » 29 Aralık 2011 16:34

nokta virgül koyaydın ya, herşey birbirine karışmış..
alperenfatih
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.2 16V
Kilometre: 14000
Lastik Markası: bridgestone
İsim ve Şehir: A. Fatih Elazığ

İleti Sani » 29 Aralık 2011 21:58

Barebelyum demiş ki:20 tl ye clio 3 üme sisfari bağlattim tamamen uyumlu ancak ayrı bir anahtar yerine arka sislere bağlattim oldukça ekonomikti :)

Umuyorum aşırı yüklenen sis farı sigortası problem yaratmaz...
Sani
BİNBAŞI
BİNBAŞI

Marka & Model: 09 Megane3
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 105hp
Kilometre: 0
Yakıt: Opet Eurodiesel
Lastik Markası: Goodyear
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti Barebelyum » 30 Aralık 2011 01:14

Oncelikle noktalama lara dikkat etmedigim icin ozurdilerim arkadaslar cep telefonundan yazdigim icin kusura bakmayin

Sigortalar ile alakali olarakta ayni soru benimde aklima eldi ve oto elektirikcime sordum oyle bir problem olmayacagini soylediki ayni adamin hassasiyetini aciklamam gerekirse torpido lambasini bile bagladiktan sonra ilk defa gordugum clio topraklama hattina bagladi o yuzden icim cok rahat
Eger bu sekilde baglatmak isterseniz icinizi bence ferah tutun role dedikleri birsey yapiyuorlarmis pek anlamadigim tabirler ama cogunlukla bu sekilde bagladiklarini biliyorum :)
Barebelyum
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

Önceki

Yedek Parça Alım-Satımı

Kimler çevrimiçi