ARAŞTIRDIM ARACIMA........................TL VERİYORLAR

Satılık araç ilânları. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Re: ARAŞTIRDIM ARACIMA........................TL VERİYORLAR

İleti Kenancelik » 13 Ocak 2009 20:16

Böyle bir olasılıkta var tabi
Kenancelik
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: EXTREME 2009
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 Valf
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: Kenan/OSMANİYE

İleti Kenancelik » 13 Ocak 2009 21:08

Arkadaş bu bizim arabaların O Fiyatları habire yükseliyo..Bel aldığımda 27050 idi şimdi 28200 olmuş bu yükselişin sebebini bilen var mı? Allah aşkına
Kenancelik
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti CHIEF » 13 Ocak 2009 21:18

Önce bindirim sonra indirim diyorum ben onlara....
önce arabanın fiyatını yükseltip sonrada şöyle indirim yapıyoruz böyle takas avantajı var gibi sözde kampanyalar yapıyorlar...hepsi hikaye......
CHIEF
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: Clio III
Motor Tipi & Gücü: 1,2 Aut. LPG
Kilometre: 35
Yakıt: Shell
Lastik Markası: Mıchelin
İsim ve Şehir: Bitki Hayvan

İleti filip34 » 14 Ocak 2009 09:05

Şu anda sıfır fiyatları çok düşük olması nedeniyle piyasalar çok kötü. Bende bi ara denedim galeri 19 ytl verdi.
filip34
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI
İsim ve Şehir: FERDİ - İSTANBUL

İleti eylber » 14 Ocak 2009 18:57

filip34 demiş ki:Şu anda sıfır fiyatları çok düşük olması nedeniyle piyasalar çok kötü. Bende bi ara denedim galeri 19 ytl verdi.

filip34 sıfır fiyatları ucuz demişsin ama bu Renault için geçerli değil sanırım baksanıza yine zam yapmışlar bende 1.2 oldu için onun linkini verdim hepsi zamlı zaten ..http://www.renault.com.tr/model/price_list.asp?modelID=1
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: MEGANE 3 HB PRİVİLEG
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 105BG
Kilometre: 15000
Yakıt: Total EXCELLIUM,
Lastik Markası: Goodyear
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti Kenancelik » 15 Ocak 2009 08:08

eylber demiş ki:
filip34 demiş ki:Şu anda sıfır fiyatları çok düşük olması nedeniyle piyasalar çok kötü. Bende bi ara denedim galeri 19 ytl verdi.

filip34 sıfır fiyatları ucuz demişsin ama bu Renault için geçerli değil sanırım baksanıza yine zam yapmışlar bende 1.2 oldu için onun linkini verdim hepsi zamlı zaten ..http://www.renault.com.tr/model/price_list.asp?modelID=1

Evet benim de dikkatimi çekti stokları erittiler herhalde
Kenancelik
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti Kenancelik » 15 Ocak 2009 20:28

Diğer markaların kıvrandığı bu ortamda sembol 11 bin küsur satmış,Adamların eyvallahı yok tabi
Kenancelik
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti dci65 » 16 Ocak 2009 20:32

iyide orda yazan fiyatların çok altına alıyorsunuz arabayı, öyle düşünün. benim extreme dizel, 31 bin ytl gibi görünüyordu ben 28750 civarı bi paraya aldım. hemde krediyle..
dci65

İleti SAFAK SAHIN » 16 Ocak 2009 22:13

yaaa arkadaşlar renault diyoruz.Ara ara kızıyoruz ama daha bir hafta önce okulumdan 4 kişi ve yan okuldan 2 kişi renault araç aldı.+ kişi renault kango aldı (yeni kasa)..2 kişide clio sembol aldı.2009 model...renault her zaman renalttur boşverin ..ölüsü bile para ediyo
SAFAK SAHIN
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: CLIOIII Aut/2006
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 V.
Kilometre: 87000
Yakıt: shell-95 oktan
Lastik Markası: bridgestone-Turanza
İsim ve Şehir: İZMİT/Karamürsel

İleti eylber » 17 Ocak 2009 00:47

dci65 demiş ki:iyide orda yazan fiyatların çok altına alıyorsunuz arabayı, öyle düşünün. benim extreme dizel, 31 bin ytl gibi görünüyordu ben 28750 civarı bi paraya aldım. hemde krediyle..

Tabiki öylede demek istediğimizde o zaten sen alırken 31 bin tl görünüyordu 28750 almışsın şimdide 32bin tl görünüyor alabileceğin en iyi rakam herhalde 28750 değildir neticede zam gelmiş Renaultta kriz falan takan yok yani onu demek istemiştim :?
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: MEGANE 3 HB PRİVİLEG
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 105BG
Kilometre: 15000
Yakıt: Total EXCELLIUM,
Lastik Markası: Goodyear
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti Kenancelik » 17 Ocak 2009 22:10

eylber demiş ki:
dci65 demiş ki:iyide orda yazan fiyatların çok altına alıyorsunuz arabayı, öyle düşünün. benim extreme dizel, 31 bin ytl gibi görünüyordu ben 28750 civarı bi paraya aldım. hemde krediyle..

Tabiki öylede demek istediğimizde o zaten sen alırken 31 bin tl görünüyordu 28750 almışsın şimdide 32bin tl görünüyor alabileceğin en iyi rakam herhalde 28750 değildir neticede zam gelmiş Renaultta kriz falan takan yok yani onu demek istemiştim :?

Evet eylber yorumunun altına aynen imzamı atıyorum kardeşim olay budur...
Kenancelik
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti dci65 » 18 Ocak 2009 14:30

gerçekten de öyleymiş, yanlış yorumum için kusura bakmayın.. bu arada puntolar çok ucuzlamış.. 30000 lirainetrnet fiyatı. bayi 28-29 arası bişeye bırakır.. süper valla..
dci65

İleti Kenancelik » 18 Ocak 2009 14:48

dci65 demiş ki:gerçekten de öyleymiş, yanlış yorumum için kusura bakmayın.. bu arada puntolar çok ucuzlamış.. 30000 lirainetrnet fiyatı. bayi 28-29 arası bişeye bırakır.. süper valla..

Bunun neresi ucuz ya
Kenancelik
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti dci65 » 18 Ocak 2009 15:04

piyasadaki diğer araçlara göre ucuz. ben araba alırken 31 bin lira civarı bi para istemişlerdi. corsa-clio-fiesta-207-punto serisi içinde en uygunu şu anda punto. onu söylemek istedim. donanımlı bir dizel araç için 29 bin lira normal hatta ucuz bence ayrıca..
dci65

İleti Kenancelik » 21 Ocak 2009 01:20

İkinci el Clio dizel piyasası!
Renault'nun B segmentindeki başarılı temsilcisi Clio III'un dizel motorlu versiyonu ikinci elde 23 bin ile 29 bin YTL arasında değişen fiyatlara alıcı buluyor.
Fransız üreticisi Reanult'un B segmentinde iyi satış rakamları yakalayan Clio III'ün dizel veriyonu ikinci el pazarında da çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor.

Modern çizgleri ve tutumlu motoru sayesinde Türkiye'de çok satan araçlar listesinin üst sıralarında yer alan Clio III, ikinci elde 23 bin ile 28 bin YTL arasında değişen fiyatlara alıcı buluyor. Bugün 2007 model ortalama 10-50 bin kilometredeki bir Clio III 1.5 DCI ikinci elde 23 bin ile 27 bin arasındaki fiyatlara satılıyor.

Renault'nun B segmentindeki temsilci dış tasarımıyla özellikle gençlerin ve kadınların beğenisini kazanıyor. Şehre uygun bir yapısı bulunan otomobilin tasarmı aynı zamanda modern çizgiler içeriyor.

Otomobilin iç tasarımı, bir önceki modele göre büyük farklılıklar gösteriyor. Kardanda yer alan bilgiler sürücü tarafından rahat okubaniliyor. Ergonomik orta konsoldaki müzik ve klima tertibatı üzerindeki düğmelere rahat ulaşılıyor.

Clio III'te yeni modanın aksine yatay havalandırma ızgaraları tercih edilmiş. Havanlandırma ızgaralarının hemen üstünde konumlandırılan yol bilgisayarı da bir Renault klasiği.

Arka koltuktaki diz ve baş mesafeleri, yolcuların rahat bir şekilde yolculuk etmesine olanak tanıyor. Aracın içinde kullanılan plastik kalitesi de başarılı denilebilecek seviyede.

1.5 litre 80 beygirlik dizel motorun performansı iyi denilecekbilecek bir seviyede. Araç 100 kilometrede ortalama 4.8 litre (fabrika verisi) mazot yakıyor.

İkinci elde satın alacağınız Clio'nun 3 farklı donanım seviyesi bulunuyor; Authentique, Dynamic ve Expression. Otomobilin baz donanım sevitesi olan Authentique'de ABS, klima, çift hava yastığı, immobiliser, yol bilgisayarı ve radyo - CD çalar gibi konfor ve güvenlik ekipmanları standart olarak sunuluyor.

Dynamic ve Expression modellerinde ise baz donanıma ek olarak otomatik klima, direksiyondan kumandalı müzik sistemi ve farklı döşeme seçenekleri gibi opsiyonlar bulunuyor.

Türkiye'de henüz yeni sayılabilecek olan bir araç olan Clio III arıza çıkarma bakımından da sahibi üzmeyen bir araç. Renault motorlarının genel olarak bütçe sarsacak arızalar çıkarmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bazı Clio III kullanıcıları debriyajdan bazı sesler geldiğini, ancak bunun yetkili bir serviste onarılarak sorunun giderildiğini ifade ediyor.

Renault, Türkiye'de belki de satış ve yedek parça ağı olarak en yaygın marka konumunda. İkinci elde yedek parça ve servis konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz yegane markalardan biri Renault. Markanın neredesye her ilde bir yetkili satıcısı ve yetkili servisi mevcut. Parça fiyatları ise çoğu markaya göre uygun seviyelerde.

B segmentinde hem az yakan, hem kaliteli, hem de tekrar sattığınızda para edecek bir araca sahip olmak istiyorsanız Clio III dizel ikinci elde sizin için en uygun otomobil olabilir.

Cliolarımızın değerini bilelim arkadaşlar
Kenancelik
TEĞMEN
TEĞMEN

ÖncekiSonraki

İkinci El Araç Alım-Satımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 94 misafir