Clio III 1.4 Dynamique Alınır mı ?

Satılık araç ilânları. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Clio III 1.4 Dynamique Alınır mı ?

İleti felipeselim » 11 Ağustos 2013 19:31

[size=150]Merhaba. Ben foruma yeni katılan bir üyeyim. Bir kaç ay içinde ilk aracımı almak istiyorum. İnternetten araştırmalarım sonucunda bütçeme (max.21.000 Tl) uygun bir tane Renault Clio III 1.4 Dynamique buldum. araçta hiç bir sıkıntı yok lpg li. ama kafama takılan konular şunlar: öncelikle aracın rengi osmanlı mavisi. ikinci olarakta araç 101.000 km de. acaba bu aracın bu modeli çok tutulan bir model değil herhalde. çünkü nereye baksam dizeli var ancak ben dizel değil benzin-lpg ikilisini tercih ediyorum. sizce bu araç alınır mı ? bir de kafama takılan bir diğer husus bu aracı almak yerine aynı fiyat aralığında Megane II HB 1.6 Dynamique almak daha mantık lı ? Clio III bana çok masraf çıkarır mı ? Kullananlar özellikle benzinli 1.4 motorunu kullananlar tavsiye eder mi ?cevaplarsanız çok sevinirim. ;)
felipeselim
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.4 16V 100bg
Kilometre: 107000
Yakıt: Shell Fuelsave
Lastik Markası: Uniroyal Rainexpert
İsim ve Şehir: selim ertan zonguldak

Re: Clio III 1.4 Dynamique Alınır mı ?

İleti Recep » 11 Ağustos 2013 21:50

Yakın bir arkadaşımla beraber 4 yıl önce aynı zamanda iki farklı araba aldık, o Megane II HB 1.6 Dynamique aldı ben Clio III aldım. 4 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum... Ama çoğu zaman megane alsam daha mı iyi olurdu ki diye düşünmüyor değilim... Sanırım megane de Sunroof olması ve boyut olarak megane nın daha geniş olmasından dolayı böyle düşünüyorum... Diğer arkadaşlar ne düşünür bilmiyorum ama şahsi fikrim, temiz sunrooflu megane II Hb den yana... Ama mutlaka Sunroof lu olanını alın derim... Aracımın bakımlarını hep serviste yaptırdım, megane ile arasında bakım masrafı olarak pek fark yok... Yani tamamen tercih meselesi... Şekil olarak hangisini daha çok beğeniyorsun, hangisi sana daha yakın geliyor?
Recep
ER
ER

Motor Tipi & Gücü: 1.5dcı
Kilometre: 130
Yakıt: SHELL
Lastik Markası: MICHELİN ENERGY
İsim ve Şehir: RECEP MEHMET İSTANBUL

İleti felipeselim » 11 Ağustos 2013 22:11

Cevap için teşekkür ederim. megane II benimde daha çok hoşuma gidiyor ama bütçemi de çok zorlamamam lazım sanırım.Clio da tek sıkıntım kilometre. acaba km si çok mu fazla bana ileride çok sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum. ya gözümü karartıp clio alacam ya da biraz daha araştıracam sanırım.
felipeselim
ONBASI
ONBASI

İleti Recep » 11 Ağustos 2013 22:20

Dediğiniz fiyatlarda (en fazla 21 e kadar) sunrooflu megane ıı Hb ler mevcut. Aceleniz yoksa eğer biraz daha araştırmakta fayda var, illaki temiz bir araç denk gelecektir. Bahsettiğiniz araç 2006-2008 model olması lazım, o yaşlardaki bir araç için o kilometre normal bence... Ama tekrar söylüyorum, Mavi Megane II Hb. 1.6 Sunroof lu :) güzel olmaz mı :)
Recep
ER
ER

Motor Tipi & Gücü: 1.5dcı
Kilometre: 130
Yakıt: SHELL
Lastik Markası: MICHELİN ENERGY
İsim ve Şehir: RECEP MEHMET İSTANBUL

İleti felipeselim » 11 Ağustos 2013 23:27

kesinlikle çok güzel olur ama ben internetten araştırıyorum sadece pazarlara gitmeye vaktim yok. bahsettiğim clio 2006 model boyasız hasarsız kazasız lpg li ve ruhsata işli. internette çok araştrdım boyasız ve hasarsız bi megane hb mavi bulamadım o fiyatlara.bulsam alacam zaten hemen de bilemiyorum ben çok kararsız biriyim inşallah hayırlısı olur çünkü tam bir otomobil hastasıyım.öyle kazalı boyalı araç almak istemiyorum.
felipeselim
ONBASI
ONBASI

İleti felipeselim » 11 Ağustos 2013 23:38

bu arada bişey daha sormak istiyorum. bu bahsettiğiniz megane II 1.6 larda km ler çok yüksek . alınabiliecek makul km kaç km dir ?
felipeselim
ONBASI
ONBASI

İleti planetearth » 12 Ağustos 2013 09:37

felipeselim demiş ki:[size=150]Merhaba. Ben foruma yeni katılan bir üyeyim. Bir kaç ay içinde ilk aracımı almak istiyorum. İnternetten araştırmalarım sonucunda bütçeme (max.21.000 Tl) uygun bir tane Renault Clio III 1.4 Dynamique buldum. araçta hiç bir sıkıntı yok lpg li. ama kafama takılan konular şunlar: öncelikle aracın rengi osmanlı mavisi. ikinci olarakta araç 101.000 km de. acaba bu aracın bu modeli çok tutulan bir model değil herhalde. çünkü nereye baksam dizeli var ancak ben dizel değil benzin-lpg ikilisini tercih ediyorum. sizce bu araç alınır mı ? bir de kafama takılan bir diğer husus bu aracı almak yerine aynı fiyat aralığında Megane II HB 1.6 Dynamique almak daha mantık lı ? Clio III bana çok masraf çıkarır mı ? Kullananlar özellikle benzinli 1.4 motorunu kullananlar tavsiye eder mi ?cevaplarsanız çok sevinirim. ;)

Dynamique (tekno+dijital paket) 1.4 clio 3 kullanıcısıyım. Araçta dijital klima var mı, farlar mercekli mi, viraj farı mevcut mu? hangi donanım paketleri mevcut? dijital paket tekno paket var mı? bunlarda fiyatta etkili, megane 2 hb c sınıfı bir araç, clio 3 b sınıfı bir araçtır.
100.000 km 7 yıllık bir araç için çok makul bir km dir? günlük 40 km yola tekabül eder?
Aracın bobinleri değişmiş mi, silecek motor arızası var mı? debriyaj seti değişmemişse değişim zamanı gelmiştir. 600-700 tl lik bir masraftır.
planetearth
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: Clio III Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.4 16v 98bg + lpg
Kilometre: 97000
Yakıt: opet
Lastik Markası: continental cpc 5
İsim ve Şehir: Ankara

İleti felipeselim » 12 Ağustos 2013 10:17

cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. araçta dijital klima yok. ancak çelik jant ve mercekli farlar mevcut. ayrıca sis farlarıda var. kapı kolları krom. cd çalar mevcut. araç hakkında aldığım bilgilere göre aracın bu km ye kadar bakımları eksiksiz yapılmış ve triger seti değişmiş. ağır bakımı yapılmış. ama söylediğiniz kriterleri soracağım araç sahibine. teşekkür ederim.
felipeselim
ONBASI
ONBASI

İleti planetearth » 12 Ağustos 2013 14:56

felipeselim demiş ki:cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. araçta dijital klima yok. ancak çelik jant ve mercekli farlar mevcut. ayrıca sis farlarıda var. kapı kolları krom. cd çalar mevcut. araç hakkında aldığım bilgilere göre aracın bu km ye kadar bakımları eksiksiz yapılmış ve triger seti değişmiş. ağır bakımı yapılmış. ama söylediğiniz kriterleri soracağım araç sahibine. teşekkür ederim.

Yardımcı olabiliyorsak ne mutlu.! Teknoloji paket var dijital paket yok öyleyse araçta.
Keyifli kullanımı güzel bir araç aslında içi geniş bir araç ama dışarıdan küçük görünebilir. Özellikle sınıfındaki en iyi arka diz mesafesine sahip araçlardan biri.
Piyasada her an satılabilecek bir araçtır. Temiz ve bakımlısını bulursanız kaçırmayın derim.
planetearth
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

İleti planetearth » 12 Ağustos 2013 15:03

planetearth demiş ki:
felipeselim demiş ki:cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. araçta dijital klima yok. ancak çelik jant ve mercekli farlar mevcut. ayrıca sis farlarıda var. kapı kolları krom. cd çalar mevcut. araç hakkında aldığım bilgilere göre aracın bu km ye kadar bakımları eksiksiz yapılmış ve triger seti değişmiş. ağır bakımı yapılmış. ama söylediğiniz kriterleri soracağım araç sahibine. teşekkür ederim.

Yardımcı olabiliyorsak ne mutlu.! Teknoloji paket var dijital paket yok öyleyse araçta.
Keyifli kullanımı güzel bir araç aslında içi geniş bir araç ama dışarıdan küçük görünebilir. Özellikle sınıfındaki en iyi arka diz mesafesine sahip araçlardan biri.
Piyasada her an satılabilecek bir araçtır. Temiz ve bakımlısını bulursanız kaçırmayın derim.

Araçta far sensörü,yağmur sensörü de yok sanırım bir sorun yinede emin olalım.
planetearth
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

İleti mahi01 » 19 Haziran 2020 07:50

Go to Roku page roku activation record enter Roku com activation code appeared on Roku TV. My Roku com activate not working use new Roku code.
mahi01
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 65hp
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: mahi,london

İleti versha01 » 25 Haziran 2020 07:25

Try office.com/setup which is very easy to install, download and redeem. Use of it is also simple and the user can learn the use of it easily. Online Support&help option is also available in all application which provides an instant guideline. office.com/setup Microsoft Office Setup is the complete bundle of Microsoft programs as it takes to the a variety of jobs, servers, and affiliations like PowerPoint, Excel, Word, Outlook, Publisher, OneNote, and Access.
versha01
ONBASI
ONBASI

İsim ve Şehir: us

İleti versha01 » 25 Haziran 2020 07:26

A progressing Microsoft statement gives some comprehension of how the association designs the landing of new Office 365 ProPlus features. office.com/setup Microsoft uses the equivalent "channels" language for MS Office 365 ProPlus incorporates revives as it does with Windows 10 feature invigorates. To activate office setup you need to visit office.com/setup where you can find what all you can do on office setup.
versha01
ONBASI
ONBASI

office Remote turns your phone into a smart remote that interacts with Microsoft Office on your PC. office.com/setup The app lets you control Word, Excel, and PowerPoint from across the room, so you can walk around freely during presentations. You will use your Microsoft account for everything you do with Office . office.com/myaccount If you use a Microsoft service, such as Outlook.com, OneDrive, Xbox Live, or Skype, you already have an account.
versha01
ONBASI
ONBASI

Be more innovative and accomplish what is important with Outlook, OneDrive, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, Microsoft Teams, Yammer, and that's only the tip. www.office.com/myaccount For more details go through the links: Log in with Microsoft Account using Id and password associated with the copy of MS office you have bought office.com/setup Setup Office 365/2019.
versha01
ONBASI
ONBASI

Sonraki

İkinci El Araç Alım-Satımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 50 misafir