Zilli Satılıktır

Satılık araç ilânları. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Re: Zilli Satılıktır

İleti eylber » 22 Ekim 2010 01:23

TheTez54 demiş ki:Rengi beyaz düşünüyorum ben o zaman dinamik bana daha doğru.. Ama bir türlü sahibindene koymaya kıyamıyorum o zaman alıcı çıkıcak kesin :) Bide daha otomatik çıkmasını bekliyoruz yıl sonuna doğru gelicek diyorlar ama bakalım.. Elimde olmayan sebeplerden ötürü otomatiği beklemek zorundayım :)

Hayırlısı olur inşallah senin için,ama otomatik dizelin henüz geleceğini sanmıyorum ama internet sitelerinde yazılan bazı yazılarda Renault'un 1,6 130Bg yeni bir dizel motor çıkaracağı yorumları dolaşıyor nette,hatta youtubede motorun tanıtım videosu vardı.ayrıca bende Clio'mu sahibindenden satmıştım 4 gün içinde aman dikkat.. :mrgreen:
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: MEGANE 3 HB PRİVİLEG
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 105BG
Kilometre: 15000
Yakıt: Total EXCELLIUM,
Lastik Markası: Goodyear
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti impossible » 22 Ekim 2010 12:45

eylber demiş ki:
TheTez54 demiş ki:Rengi beyaz düşünüyorum ben o zaman dinamik bana daha doğru.. Ama bir türlü sahibindene koymaya kıyamıyorum o zaman alıcı çıkıcak kesin :) Bide daha otomatik çıkmasını bekliyoruz yıl sonuna doğru gelicek diyorlar ama bakalım.. Elimde olmayan sebeplerden ötürü otomatiği beklemek zorundayım :)

Hayırlısı olur inşallah senin için,ama otomatik dizelin henüz geleceğini sanmıyorum ama internet sitelerinde yazılan bazı yazılarda Renault'un 1,6 130Bg yeni bir dizel motor çıkaracağı yorumları dolaşıyor nette,hatta youtubede motorun tanıtım videosu vardı.ayrıca bende Clio'mu sahibindenden satmıştım 4 gün içinde aman dikkat.. :mrgreen:

eylber kaca gitti senin clio? 4günde sattgına göre damping mi yaptın naptın, cok kısa bi süre.. tabi sunu da sormam gerek, bayii kaca saymıstı da kendin sattın
impossible
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio DynamiqueTomtom
Motor Tipi & Gücü: 3 x 1.5 dCI 85 hp
Kilometre: 0
Yakıt: değişken
Lastik Markası: Continental
İsim ve Şehir: murat - nazilli > bodrum > antalya

İleti eylber » 22 Ekim 2010 15:55

impossible demiş ki:eylber kaca gitti senin clio? 4günde sattgına göre damping mi yaptın naptın, cok kısa bi süre.. tabi sunu da sormam gerek, bayii kaca saymıstı da kendin sattın

Dostum valla ikinci günü aramaya başladılar 4 yada 5.gün sattım kadıköyden yeni evlenicek bir çifte valla hemde naz yapa yapa sattım :) dampink falan yok yani bayiler sanki hepsi anlaşmış gibi 19 bin tl verdiler yakarım yine vermem 19 bine dedim. ;) sonra sahibinden.com'dan 21,500 sattım.ama şunuda söylemem gerek aracım satmadan 1 hafta önce boya koruma yapılmıştı araç 10 bin Km'idi inan bana kız gibiydi 22 bin fiyat koydum 21,500 sattım.Saygılar
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti impossible » 22 Ekim 2010 16:53

cok cok iyi vermişsin,su kadar diyorum sana,izmir mais'te yeni,yani makyajlı kasa dinamik kırmızı renk vardı, 22.000'e satılmış daha birkac gün önce,sadece ön tampon boyalı, 30binde falandı..
senin clio'yu biliyorum canım, sitede baska yoktu sanırım o renkte, senin galeride mi ne konustuyduk o konu hakkında..
istanbul'da araba ucuz olur diyenlere de emsal olsun, araba var müşteri var,öyle bi genelleme kesinlikle yapılmamalı, ama yine diyorum kısa zamanda böyle müşteri gelmesi de senin şansın,yoksa baya ugraşırdın istedigin fiyat aralıgında satmak icin
impossible
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio DynamiqueTomtom
Motor Tipi & Gücü: 3 x 1.5 dCI 85 hp
Kilometre: 0
Yakıt: değişken
Lastik Markası: Continental
İsim ve Şehir: murat - nazilli > bodrum > antalya

İleti eylber » 23 Ekim 2010 01:37

impossible demiş ki:cok cok iyi vermişsin,su kadar diyorum sana,izmir mais'te yeni,yani makyajlı kasa dinamik kırmızı renk vardı, 22.000'e satılmış daha birkac gün önce,sadece ön tampon boyalı, 30binde falandı..
senin clio'yu biliyorum canım, sitede baska yoktu sanırım o renkte, senin galeride mi ne konustuyduk o konu hakkında..
istanbul'da araba ucuz olur diyenlere de emsal olsun, araba var müşteri var,öyle bi genelleme kesinlikle yapılmamalı, ama yine diyorum kısa zamanda böyle müşteri gelmesi de senin şansın,yoksa baya ugraşırdın istedigin fiyat aralıgında satmak icin

Çok haklısın gerçekten birazda şansım yaver gitti sanırım ama dediin gibi araba var müşteri var hani derlerya her malın bir alıcısı vardır gerçekten öyle ama benimde kısmetime denk geldi benimde şöyle bir acelem vardı çünkü Reno'nun kampanyası vardı TEB ile şimdi al 6 ay sonra ödemeye başla yani arabayı aldık gerekli ödemeleri yaptık kalanıda martta başlıyoruz ödemeye. :D
birde şöyle birşey oldu ben arabayı sattıktan 2 hafta sonra beni ilk arayanlardan biri Trabzondan aracınız duruyorsa almak istiyoruz dedi deri işi ile uğraşan biri eşine alıcakmış dedim geçmiş olsun gitiii :D
kısaca Clio III Hb benim aldığım ilk aracımdı tabi doğal olarak sattığım ilk araçtı alırkende satarkende şansım yaver gitti çok şükür sıkıntı yaşamadık.Saygılar
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti TheTez54 » 23 Ekim 2010 02:26

Km sinin düşük olmasıda avantaj satarken.. Şuan için elim gitmiyor sahibindene ama eğer öyle bir motor çıkarsa beni kimse durduramaz :) Bundan önceki aracımıda oradan kolaylıkla satmıştım bunu da satarım daha temizini mi bulucaklar :)
TheTez54
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Faz 2 Expression
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 85 ps BVR
Kilometre: 103000
Yakıt: shell v-power
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: servet sakarya

İleti TheTez54 » 23 Ekim 2010 02:31

TheTez54
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

İleti eylber » 23 Ekim 2010 02:34

TheTez54 demiş ki:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-saab-9-3-dizel-otomatik-sanrooflu-full-full-32731381/detay?source=promotion_hpva ups sizce bu alet nasıl?

bence pahalı hemde senin tarzın değil kardeş gelsen MeganeIII katıl aramıza. :mrgreen:
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti SAFAK SAHIN » 24 Ekim 2010 11:34

hayırlısı bakalım.Desene sakaryadan bir clio daha eksilecek
SAFAK SAHIN
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: CLIOIII Aut/2006
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 V.
Kilometre: 87000
Yakıt: shell-95 oktan
Lastik Markası: bridgestone-Turanza
İsim ve Şehir: İZMİT/Karamürsel

İleti TheTez54 » 24 Ekim 2010 12:58

Hayırlısı abicim belki adapazarına satarız gene :)
TheTez54
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

İleti yka25 » 28 Ekim 2010 17:39

kesinlikle megane ııı almalısın valla bende şuan para olsa hemen satıp beyaz bir megane alırım hiç beklemem
yka25
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: CLIO III FAZII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dcı 70bg
Kilometre: 19950
Yakıt: opet Shell
Lastik Markası: Dunlop
İsim ve Şehir: yaşar istanbul

Önceki

İkinci El Araç Alım-Satımı

Kimler çevrimiçi