Satılık citroen c4 1.6 otomatik vites full donanım

Satılık araç ilânları. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Satılık citroen c4 1.6 otomatik vites full donanım

İleti TheTez54 » 09 Ağustos 2010 22:54

Merhabalar 06.08.2010 tarihinden beri c4 kullanıyorum çünkü dayım malatyaya bir seyehat için clio mu istedi ve bana kendi aracını bıraktı.. Aracı satmamı da söyledi bunun için ilk bu sitede başlıyayım :) Araba citroen c4,sis farı,bagaj lambası,torpido lambası,arka koltuklar için aydınlatması,gözlük koyma yeri bulunmaktadır :) Ayrıca geniş ve rahat bir arabadır,kullanımı çok keyifli ve oturaklıdır.. Arabada cruise control,yol bilgisayarı,yağmur,ışık,park sensörü vardır.. Çift taraflı kliması digitaldir.. Kısacası full modelidir.. Daha anlatmadığım vede benim bilmediğim özellikleri vardır.. Tam otomatik vitestir geçişleri çok güzel ve bayır yukarı kaymıyor.. Seri bir araba.. Tamamıyla servis bakımlı sanayi yüzü görmemiş bir araba.. Bu yüzden bakımları zamanında yapılmaya devam ettikçe sorunsuz kullanılıcak bir araba.. 94000 km de ve 2005 model.. Üzerinde goodyear kar lastiği var çok fazla kullanmamış,orj michelin lastikleri depoda duruyor onlar uzun kullanıldılar sanırım.. 16'' çelik jantları var.. fiyatı da 24000 tl.. Araba tamamen aşağıdaki fotolardaki gibidir.. Bunları yeni çektim..
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
TheTez54
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Faz 2 Expression
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 85 ps BVR
Kilometre: 103000
Yakıt: shell v-power
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: servet sakarya

İkinci El Araç Alım-Satımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir