Aracım satılıktır...

Satılık araç ilânları. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Re: Aracım satılıktır...

İleti impossible » 12 Kasım 2012 09:27

2006 clio III 1.2 benzinli lpg yok, stil paket mavi renk 70binde boyasız degisensiz bir arac ne eder arkadaslar?
impossible
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio DynamiqueTomtom
Motor Tipi & Gücü: 3 x 1.5 dCI 85 hp
Kilometre: 0
Yakıt: değişken
Lastik Markası: Continental
İsim ve Şehir: murat - nazilli > bodrum > antalya

İleti kadr35 » 05 Aralık 2012 23:45

İlan No 105566289
kadr35
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: Renault ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 65hp
Kilometre: 32
Yakıt: petrolofisieurodizel
İsim ve Şehir: kadir-izmir

İleti onurksk » 23 Aralık 2012 13:17

onurksk demiş ki:Galeride bir araç için anlaştık benim arabayı verip onu alıcaktım 2007 model 1.5 dci 80 bg dynamiq + konfor paketli kaza boya olmayan aracıma 20.000 TL verdiler galericiye aynısından varsa bu fiyata ben 1 tane daha alırım dedim o zaman verene sat dedi bende kalsın diyip diğer aracıda almadan atışarak çıktım ölücü dolu piyasada. Araba almakta satmakta çok zor bu ara

Bu mesajımı özellikle piyasada arabadan anlamayan SALAK EKSPERLERİN olduğunu belirtmek için yazıyorum. Cumartesi günü chevrolet bayisine gittim masaya oturduk arabamı verip üzerine ne kadar ödeyeceğim için pazarlığa başladım arabamın modelini özelliklerini belirttim satıcı arkadaşta 2. el eksperimize sorup fiyat alayım dedi telefonda karşı tarafın verdiği cevap 17 - 18 arası alırız oldu :D gülmeye başladım satıcı şaşkın şaşkın bana bakıyo dedim o arkadaş şakamı yapıyo yanlış oldu bir daha sorun galerici 20 bin verirken düşünün daha o kar edicek siz bu fiyata alıyosunuz dedim, satıcı tekrar aradı bu eksper kardeşim geldiii yanımıza başladı şusu varmı busu varmı diye soruyo bilmiş eksper en son 18.500 veririz dedi coştum bi anda arabayı gider bariyerlere çarpar perte çıkartır kaskodan parasını alır genede size satmam dedim şok oldular. Başladık sahibinden.com üzerinden araç bakmaya başladık bana clio 3 diye symbol gösteriyorlar, clio 2 gösteriyorlar gülsemmi ağlasammı sinirlersemmi bilemedim sonra bir ilan buldular 2007 clio 3 otantik 18.000 TL yazıyo ilanda bak işte fiyat diyo bana. Eşime dedim kalk dışarda aracımızı anlayana satar buraya peşin parayla geliriz konuşmaya gerek yok hala bana beyfendi kızmayın ama piyasası bu diyo :D :D :D
onurksk
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Artık yok :(
Motor Tipi & Gücü: .
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: İzmir

İleti batuavran » 23 Aralık 2012 20:28

onurksk demiş ki:
onurksk demiş ki:Galeride bir araç için anlaştık benim arabayı verip onu alıcaktım 2007 model 1.5 dci 80 bg dynamiq + konfor paketli kaza boya olmayan aracıma 20.000 TL verdiler galericiye aynısından varsa bu fiyata ben 1 tane daha alırım dedim o zaman verene sat dedi bende kalsın diyip diğer aracıda almadan atışarak çıktım ölücü dolu piyasada. Araba almakta satmakta çok zor bu ara

Bu mesajımı özellikle piyasada arabadan anlamayan SALAK EKSPERLERİN olduğunu belirtmek için yazıyorum. Cumartesi günü chevrolet bayisine gittim masaya oturduk arabamı verip üzerine ne kadar ödeyeceğim için pazarlığa başladım arabamın modelini özelliklerini belirttim satıcı arkadaşta 2. el eksperimize sorup fiyat alayım dedi telefonda karşı tarafın verdiği cevap 17 - 18 arası alırız oldu :D gülmeye başladım satıcı şaşkın şaşkın bana bakıyo dedim o arkadaş şakamı yapıyo yanlış oldu bir daha sorun galerici 20 bin verirken düşünün daha o kar edicek siz bu fiyata alıyosunuz dedim, satıcı tekrar aradı bu eksper kardeşim geldiii yanımıza başladı şusu varmı busu varmı diye soruyo bilmiş eksper en son 18.500 veririz dedi coştum bi anda arabayı gider bariyerlere çarpar perte çıkartır kaskodan parasını alır genede size satmam dedim şok oldular. Başladık sahibinden.com üzerinden araç bakmaya başladık bana clio 3 diye symbol gösteriyorlar, clio 2 gösteriyorlar gülsemmi ağlasammı sinirlersemmi bilemedim sonra bir ilan buldular 2007 clio 3 otantik 18.000 TL yazıyo ilanda bak işte fiyat diyo bana. Eşime dedim kalk dışarda aracımızı anlayana satar buraya peşin parayla geliriz konuşmaya gerek yok hala bana beyfendi kızmayın ama piyasası bu diyo :D :D :D

ben de takasa götürdüğümde enfazla 22 verdiler (19 - 20 den başladılar. renault 21 verdi kia 22 verdi) ben 23,750 ye sattım. 2011 1,2 75 hp extreme
batuavran
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: CAPTUR
Motor Tipi & Gücü: 1.5dc 90bg ICON EDC
Kilometre: 6000
Yakıt: shell
Lastik Markası: MİCHLEN
İsim ve Şehir: batuhan (adanalı ama denizlide)

İleti semih89 » 24 Aralık 2012 00:05

onurksk demiş ki:

süper yapmışssınız helal :) 18e sizden aldıgı arabaya birgün sonra 22-23 lira yazıcak etiketine piyasayı bilmemek değil sizden iyi bilirler en cahili de ama mesela çakallık
semih89
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 35000
Yakıt: EuroDizel Opet
İsim ve Şehir: ltba

Önceki

İkinci El Araç Alım-Satımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir