Rüzgar Garaj

Tamamıyla bizlere (forum üyelerine) ait garaj konuları. Garajınızı açınız ve kendinizi, aracınızı tanıtınız.

Re: Rüzgar Garaj

İleti Ruzgar » 21 Mayıs 2009 15:20

iyi dilekleriniz için çok sağolun.en kısa zamanda yeni fotoları ekliyeceğim. parlar açıkken gece çok tatlı duruyor walla. :oops: :lol:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16VALF
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: TUFAN RÜZGAR/TEKİRDAĞ

İleti Ruzgar » 24 Mayıs 2009 23:10

gece resimleri güzel ama zenonları takınca daha iiyi olacak.şimdi sırada cam filmi war.marka ne önerirsiniz kalite olsun ama.[ img ]

[ img ]

:mrgreen:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti Ruzgar » 28 Mayıs 2009 07:48

Alper demiş ki:bence filmden önce arka stopları led yap sonra xenon tak sonra film koyarsın başladığın konuyu tam bitir ondan sonra diğer konuya geçersin.

alperim doğru diyosun ama mevcut satılan arka stoplar pek hosuma gitmiyor.yeni birşey çıkar ve beğenirsem zaten yapacağım.xenon gerekli çok yakında oda olacak.sağol arkadaşım :mrgreen:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti Ruzgar » 28 Mayıs 2009 07:50

Ersin demiş ki:çok yakışmış gerçekten güle güle kullan...

sağol kardeşim eywallah o senin güzelliğin.yavaş yavaş modlamaya başladık bakalım. :shock: :lol: :mrgreen:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti dci65 » 28 Mayıs 2009 11:36

abi bigün Istanbula gelebilirsen sana yardımcı olabileceğim konuları söyleyeyim;

cam filmini yaptırırız, amerikan çizilmez garantili-200 ytl
benim 17 inç jantları satıyorum şu anda 750 liradan(sıfırı 1100 tl imiş), 650 liraya kumhonun performans lastikleriyle 1400 liraya o işi de çözmek mümkün.
spoiler yaptırıyoruz 300 ytl'ye boya montaj dahil
aracını bi 5-6 cm düşürüyoruz 400 ytl civarı bi ücret çıkıyor ve aracın mükemmele ulaşıyor :D
dci65

İleti Ruzgar » 28 Mayıs 2009 13:16

dci65 demiş ki:abi bigün Istanbula gelebilirsen sana yardımcı olabileceğim konuları söyleyeyim;

cam filmini yaptırırız, amerikan çizilmez garantili-200 ytl
benim 17 inç jantları satıyorum şu anda 750 liradan(sıfırı 1100 tl imiş), 650 liraya kumhonun performans lastikleriyle 1400 liraya o işi de çözmek mümkün.
spoiler yaptırıyoruz 300 ytl'ye boya montaj dahil
aracını bi 5-6 cm düşürüyoruz 400 ytl civarı bi ücret çıkıyor ve aracın mükemmele ulaşıyor :D

dostum sağol özelden cepnonu alabilirmiyim.saygılar :mrgreen:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti anakonda_425 » 28 Mayıs 2009 19:40

Rüzgar merhaba.Ben yeni üyeyim.Adım Mert. :mrgreen: Araban dehşet olmuş. :o Hele rengine ve angellere bittim. :( Arabayı alırken showroomda bu renk bi hb görmüştüm.Müthiş duruyodu.Hemen arabanın renginin bu olmasını söyledim.Grandtour a o rengi veremiyoz deyince hayal kırıklığına uğradım :mrgreen: Kazasız belasız ;) :)
anakonda_425
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ

Marka & Model: Clio Grandtour Dyn
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCİ 80 HP
İsim ve Şehir: Mert/İzmir

İleti vipsezgin » 28 Mayıs 2009 19:50

blackist demiş ki:rüzgar abi arabayı şekle sokucam diyorsan en acil elden arabanın üstünde bulunan cantları değiş derim sırıtyor abi bunu daha önce çok kez dile getirmek istedim ama kalbini kırmak istemedim üzülürsün die sölemedim hep güzel dedim ama
madem bir yola çıktık yenilik konusun da acil elden değiş derim cantları :D :D :D alınmak güzenmek yok abi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

saygılar onur

ya dostum alınmak değilde satmamızlazım jantları başka türlü zor.satalım 2. el alırlarmı?
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: Renault Clio II
Motor Tipi & Gücü: 1,6 16V
Kilometre: 88750
Yakıt: Shell opet
Lastik Markası: Lassa
İsim ve Şehir: SEZGİN / ÇORLU

İleti Ruzgar » 28 Mayıs 2009 20:00

anakonda_425 demiş ki:Rüzgar merhaba.Ben yeni üyeyim.Adım Mert. :mrgreen: Araban dehşet olmuş. :o Hele rengine ve angellere bittim. :( Arabayı alırken showroomda bu renk bi hb görmüştüm.Müthiş duruyodu.Hemen arabanın renginin bu olmasını söyledim.Grandtour a o rengi veremiyoz deyince hayal kırıklığına uğradım :mrgreen: Kazasız belasız ;) :)

memnun oldum mert ben rüzgar.rengini eşim istemişti yoksa ben siyah alıyordum son anda değiştirdik fikrimizi ama iyide olmuş yani herkez rengine hasta oluo.:)angeller güzel oldu beğendiğine sevindim.senin aracında maşallah çok tatlı.kazasız belasız kullnmayı nasipetsin ALLAHIM.GÖRÜŞMEK ÜZERE ARKADAŞIM.SAYGILAR. :mrgreen:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti Ruzgar » 29 Mayıs 2009 15:29

350 euro ya 25 beygir nasıl ama yani benim maviş 100 beygir olacak yaz sonunda onuda yaptırıyorum.
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti Ruzgar » 01 Haziran 2009 07:19

Murat demiş ki:
Ruzgar demiş ki:350 euro ya 25 beygir nasıl ama yani benim maviş 100 beygir olacak yaz sonunda onuda yaptırıyorum.

Ben Turbo olmayan motorlarda yazılımla ve filtreyle vs..Maksimum 10-15 Bg alınabildiğini biliyorum.Bu arada haftasonu geçerken çorluya BAKTAT'a uğradım ;)

HABER EDECEKTİN HANİ GEÇERKEN ARKADAŞIM AŞKOLSUN YA BİR KAHVEMİ İÇERDİN.EWET HAVA FİLTRESİ İLE DE 5-10 BG ARTIOMUŞ BENDE DUYDUM.ÖLE YAPARIZ İLK ETAPTA BİZDE.GÖRÜŞMEK ÜZERE BİRDEAHA UĞRAMADAN GEÇME AMA OK. :twisted:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti samet358 » 10 Haziran 2009 15:44

Abi angeller 10 numara olmuş ya, zaten sen renkten 3-0 öndesin bikere. arabanın rengi müsait modifiyeye ;) allah kaza bela vermesin..
samet358
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII Auth.
Motor Tipi & Gücü: içten yanmalı
İsim ve Şehir: Bursa

İleti dci65 » 11 Haziran 2009 01:37

Ruzgar demiş ki:350 euro ya 25 beygir nasıl ama yani benim maviş 100 beygir olacak yaz sonunda onuda yaptırıyorum.

abi inanmayın şöyle şeylere lütfen ya.. 75 bg'lik arabada hava filtresi 5-10 bg veriyormuş, 350 euroya 25 bg alınıyormuş falan, millet para kazanmak için ne yalanlar söylüyor.. hava filtresi 1.2 16v motorda verse verse 1, hadi bilemedin 2 bg verir. onu da alt devirleri boğarak verir. üst devirlerde görürsün performansını ancak. 350 euroya da alsan alsan sütçü beygiri ya alırsın ya alamazsın. chip desen, adamlar kendi reklamlarında diyor zaten, atmosferik araçlarda %10-12 bg artışı diye. yani senin araca verse verse 8 bg verecek. eh chip önemli konu, herkese güven olmaz, iyi bişi takmaya kalksan 1100 ytl demek.. filtre kit'e 200 lira versen 1300 ytl, aracın (iyi ihtimalle) 85 bg olur. hadi 900 daha verip komple egsoz yaptırdın, 90 bg olur. onda da yakıtın iyice artar. sana 2200den aşağı masrafı da olmaz. tabi bu dediklerimi "biz yaparız abi, sen rahat ol, garantisi benim" diyen yerlerde 1000 liraya da yaparlar ama araban o kadar değersiz değildir sanırım abi.. demem o ki, sen bence motora hiç dokunma, ses alayım diyorsan bi filtre bi son susturucu, geri kalan paranı dış görünüşe harca. 2200 ytl masraf yapacaksın ve aracın hala 90 bg verecek, chipli bi doblo bile yanından vınn diye geçicek.. değmez bence.. 1.2 benzinli motor modifiyeye uygun değil kanımca.
dci65

İleti samet358 » 11 Haziran 2009 21:15

dci65 demiş ki:motora hiç dokunma, ses alayım diyorsan bi filtre bi son susturucu, geri kalan paranı dış görünüşe harca. 2200 ytl masraf yapacaksın ve aracın hala 90 bg verecek, chipli bi doblo bile yanından vınn diye geçicek.. değmez bence.. 1.2 benzinli motor modifiyeye uygun değil kanımca.

tamamen katılıyorum. 2.0 lık GTI lar, focuslar astralar peugeot'lar alıp kanatlanabilirdik. bu arabaları az yaksın çok kaçsın diye tercih ettik. bizim cliolar RS olmadıktan sonra yapılacak en güzel ve en yerinde tercih dış modifiyedir.. bence de..
samet358
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII Auth.
Motor Tipi & Gücü: içten yanmalı
İsim ve Şehir: Bursa

İleti Ruzgar » 22 Haziran 2009 23:07

[ img ] :mrgreen: :lol:
Ruzgar
ASTEĞMEN