LiBeRtY Garaj

Tamamıyla bizlere (forum üyelerine) ait garaj konuları. Garajınızı açınız ve kendinizi, aracınızı tanıtınız.

LiBeRtY Garaj

İleti LiBeRtY » 24 Ekim 2008 09:55

Buda benim ufaklık :)

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]
LiBeRtY
ER
ER

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCİ
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: Yasin Yıldız İstanbul

Re: LiBeRtY GaRaJ

İleti SAFAK SAHIN » 24 Ekim 2008 21:39

LiBeRtY .................süper görünüyor yaaaaaaaaaaaa.Valla o farlar ne kadar arkadaşım.o boy o pos o endam.Hani huyu huyuna suyu suyuna uysa benim kırmızı melekle aralarını yapalım diyecem ama 1.2 Aut.senin 1.5 Exp.nu açmaz .mutlu olamazlar gibime geliyo ...HArika görünüyor.Biraz anlatırmısın aracını neler yaptın neler var.Bide bagajdan çekseydin keşke.
SAFAK SAHIN
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: CLIOIII Aut/2006
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 V.
Kilometre: 87000
Yakıt: shell-95 oktan
Lastik Markası: bridgestone-Turanza
İsim ve Şehir: İZMİT/Karamürsel

İleti Ruzgar » 25 Ekim 2008 08:18

FARLAR ÜPER OLMUŞ KAÇA MALOLDUUU ?BİLGİ VERİRSEN İYİ OLUR.ALLH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN ARKADAŞIM :lol:
Ruzgar
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.2 16VALF
İsim ve Şehir: TUFAN RÜZGAR/TEKİRDAĞ

İleti LiBeRtY » 25 Ekim 2008 09:45

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim...

Bizim ufaklığı kızına layık gördüğün için teşekkür ederim Şafak abi ama anlaşsalarda bu mümkün değil. Benim ufaklığın beşikkertmesi var :D
En kısa zamanda bagajdan çekilmiş fololarınıda eklerim abicim

Ufaklığın kapı, tampon çıtalarının boyanması cam filmi çekilmesi hariç tüm işlemlerini arkadaşımla yaptık kesinlikle başka bi yabancının eli değmedi :)
Farların yaklaşık 100,00 TL kadar bi malzeme gideri var ama bu önemli olmayan kısmı, önemli olan kısmı farları açmak. Bizi gerçekten çok zorladı, yaklaşık 6 saat sadece farın içini açmak için uğraştık ama sonunda başardık :) Çıkan görüntü ortada, buna değdiğini düşünüyorum :)
Arka panzotun gideride yaklaşık yaklaşık 70,00 TL civarında. Onun yapımındada önemli olan kalıpların çıkartılması ve sabır :)

Ufaklığa 2 sene garantiden dolayı dokunmamıştım ama artık öyle bi problemim kalmadığı için her yerine istediğim gibi müdahele edebiliyorum :)
LiBeRtY
ER
ER

İleti SAFAK SAHIN » 25 Ekim 2008 10:13

ya bu forumda ne adamlar ne herifler var yaa.....ulaa uşaklar size helal olsun daaaaaaa.Forim çanlandi kipime keli.ne dersinüz.öyle olmadimi.Yürüyün be sizi kim tutar.Herkese katkılarından dolayı tekrar teşekkür ederim .
SAFAK SAHIN
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: CLIOIII Aut/2006
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 V.
Kilometre: 87000
Yakıt: shell-95 oktan
Lastik Markası: bridgestone-Turanza
İsim ve Şehir: İZMİT/Karamürsel

İleti LiBeRtY » 25 Ekim 2008 12:11

Teşşekkürler
woofer daha önce kabinli olarak bagajdaydı ve daha iyi ses veriyordu, olması gerekende o zaten :) fakat yazın karşılaştığım bagaj probleminden dolayı panzota koyma kararı aldım. kabindeki kadar olmasada güzel bi sesi var.
Fakat yeni alacaksan free air woofer almanı tavsiye ederim. Ben şimdilik elimde olanı kullanıyorum ama imkanlar doğrultusunda free air wooferla değiştirmeyi düşünüyorum
LiBeRtY
ER
ER

Garaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 95 misafir