Yeni Megane Türkiyede

Araç fotoğraf galerisi. Markası tipi ne olursa olsun, bize (Garaj'a) ait olmayan paylaşmak istediğimiz görüntüler.

Re: Yeni Megane Türkiyede

İleti Diablo » 14 Mayıs 2009 23:32

scdoganay demiş ki:kayseri sehir icinde ben cok rahat kullanıyorum yabancısı oldugum icin en yakın ziraat tarzı seyler cok rahat oluyor ayrıca arkadaşları falan bırakmam gerekiyor eve doncegim yolu bilmememde problem olmuyor ki reno seri satısına gecse yollar takip edilip cok rahat yapılandırılır buyuk sehirlerde eksik oldugunu zannetmiyorum ana yolların cogunun olması lazım
ama asıl konu o degil dısarda olan bir parca bizde neden opsiyon olarak bile yok :x :!: :?:

Renault'u ekonomi sınıfı bir araç olarak düşünürsek dışardaki modellerde bulunan opsiyonlarda bursa fabrikasından çıkan araçlarda standart olsa fiyat bir hayli kabaracak örneğin arka fren diskleri navigasyon sistemi esp gibi opsiyonlar tabi bu bahsettiklerim clio yu baz alarak söylüyorum bu opsiyonlarla beraber 25.000 lik araba olacak 35.000 bu durmunda bu kadar para veripte clio almak yerine baz model bir Wolkwagen veya ona denk bir araba alırım.En çok satan markaların başında renaultun olduğunu düşünürsek büyük bir pazar payı kaybı olacak zaten bu şekilde gelen bir soru üzerine türkiye renault ceo sunun söyledikleride bu konuya paralalel.
Diablo
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: Clio III HB.
Motor Tipi & Gücü: 1.2 75Hp Authentique
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: ERMAN_İstanbul

İleti scdoganay » 15 Mayıs 2009 14:36

bu durumda vergilere mi lanet ediyoruz :D
benim soylemek istedigim opsiyon olarak konulur istemeyen almaz acılır cam tavan gibi
scdoganay
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v
İsim ve Şehir: Can Kayseri

İleti -kadircan- » 19 Mayıs 2009 17:13

arkadaşlar yeni meganı bilmemde bugün mağazada incelediğim kadarıyla yeni laguna coupe çok hoşuma gitti özelliklede burun kısmı ferrariyi anımsatıyor. :D

buarada yeni meganın ve lagunanın iç malzemesi süper diyebilirim.birde yeni meganda gördüğüm kadarıyla 1.6 motor iyi yakıyor
-kadircan-
TEĞMEN
TEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.5dci
İsim ve Şehir: istanbul

İleti 10'R » 22 Mayıs 2009 19:48

Yeni Renault Megane bence güzel fakat fiyat olarak biraz tuzlu gibi sanki. Yani benim düşüncem bu yönde :)
10'R
ASTSUBAY ÇAVUŞ
ASTSUBAY ÇAVUŞ

Marka & Model: Renault Symbol2010
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 65 Hp/Bg
Kilometre: 47000
Lastik Markası: GoodYear
İsim ve Şehir: Onur İstanbul

İleti -kadircan- » 26 Mayıs 2009 21:05

ben birde lagunaya önden bakmanızı öneririm ferrarinin ürünü gibi duruyor
-kadircan-
TEĞMEN
TEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.5dci
İsim ve Şehir: istanbul

İleti scdoganay » 07 Haziran 2009 15:55

megane hatcback e deneme yapma imkanım oldu vites sonunda super olmus ford vitesi kadar yumusak 6 vites cidden cok guzel
arka taraf camı biraz dar gozukmuo arka aerodinamikten herhal park sensörü kesin lazm yan aynalarla parkedemeyenler (benim icin ole bir sorun yok :P )
lüks olmuş artık megane full donanımına binince insan kendini bi acaip hissedio
esp acma kapama tuşu klimanın sagı 18 solu 16 derce falan :P
scdoganay
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v
İsim ve Şehir: Can Kayseri

Önceki

Galeri

Kimler çevrimiçi