ucuz araba

?

Re: ucuz araba

İleti vipsezgin » 21 Ağustos 2009 11:18

[quote="erim"]Sezgincim Twingo niye bakmıyorsun? Twingolar da çok tatlı arabalar. Hem vergisi aşırı düşük. 1150 motor. Ayrıca çok da güzel kaçıyor.. ben en yüksek 178 yapmıştım.Konforlu, herşeyi elektronik.. Aynaları falan elektronik, gösterge digital, elektronik direksiyon, Bazılarında full olarak tavan açılıyor. Benimki açılıyordu. Pack versiyonlarında var bu özellikler. 7-8 milyara temiz bulabilirsin.. Ve inanılmaz zevklidir.. Satarken de hiç zarar etmezsin.. Broadway şahin alacağına konforlu, eğlenceli ve güzel görünümlü bir araba al derim..

erim abıcm evet twingo aklımda ama ben o arabaya ısınamadam gözlerı cok tuaf kurba gözü gibi yanı ısıkları ve parca sıkıntısı yasarım dıe dusunuyorum ayrıca pek tutulmuyor alınca onla nıkah kıymam lazım satamam bıdaha ve temızını bulmak cok zor abıcm yenısı de cok pahalıdr alamam suan dukkan aldım taksıtlerım var ıkı yıl boyunca
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: Renault Clio II
Motor Tipi & Gücü: 1,6 16V
Kilometre: 88750
Yakıt: Shell opet
Lastik Markası: Lassa
İsim ve Şehir: SEZGİN / ÇORLU

İleti vipsezgin » 21 Ağustos 2009 11:20

ENDER demiş ki:Sezginim o söylediğin arabaları bana göre geç derim hiç uğraşma benim arabadan düşün.Her yönden rahat edersin.Ozaman gelsin ben sana yardım ederim

ender abıcm araban cok güzel masallah allah nazarlardan saklasın cokta begenıyorum ama parcaları cok pahalı sanırm ban ucuz yollu bır arac lazım ıdaretten ama alırsamda dogan alırım slx süper lüks otandık almam bıdaha :D
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

İleti vipsezgin » 22 Ağustos 2009 11:55

abı onların acılır tavanlı olanı güzelmıs lakın derı galıba adam falcatayla keser gırer gıbı duruyor :D ama cok sevımlı ve ucuz 6 liradan baslıyor fıyatları
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

İleti vipsezgin » 22 Ağustos 2009 12:16

erim abi :) twingo forumuna baktım cam tavanlı olanlar su sızdırıyormus ölemı ? hatta yazıyı kopyaladım abı bak
Arkadaşlar benim cam tavan her sabah donuyo,üstü donarda altı donmazmı demeyin adam akıllı donuyo hemde
Sıcağı görüncede eriyor kafama şıpşıp damlıyor saçlarda hafif kel
:D
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

İleti ENDER » 26 Ağustos 2009 10:38

vipsezgin demiş ki:
ENDER demiş ki:Sezginim o söylediğin arabaları bana göre geç derim hiç uğraşma benim arabadan düşün.Her yönden rahat edersin.Ozaman gelsin ben sana yardım ederim

ender abıcm araban cok güzel masallah allah nazarlardan saklasın cokta begenıyorum ama parcaları cok pahalı sanırm ban ucuz yollu bır arac lazım ıdaretten ama alırsamda dogan alırım slx süper lüks otandık almam bıdaha :D

benim arabanın en pahalı parçası tamponları 300tl civarında geri kalan parçalrında tofaştan pek bir farkı yok her kez parçalarını pahalı sanar ama değil,geçen ön takım yaptırdım malzeme fiyatı 100 tl tuttu.Usta bir daha ön takımın bozulduğunu görmezsin dedi.Ben tavsiye ederim sorunsuz araba ama kazasızını bulman lazım bir ikideğişmiş o kadar önemli değil ama ağır kazası olmaması gerek.benim araba ful orj.aldığımdan beri 6-7 kişi satın almak istedi para teklif ettiler ama ben satılık değil dedim. :D
Evet şuda var satmak istemediğin zaman dünya kadar müşteri çıkar.ama acil elinden çıkarman gerekirse hepsi ortadan yok olur.Bunu en yakında sen yaşadın sezginim %)
ENDER
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: OPEL/MERİVA 2004
Motor Tipi & Gücü: 1600cc.100hp
Kilometre: 93300
Yakıt: Akpet
Lastik Markası: Michelin
İsim ve Şehir: ENDER/KOCAELİ

İleti vipsezgin » 27 Ağustos 2009 14:01

suan araba alma hayalım suya dustu dukkanı satın aldım :) ilerıye doğru kısmetse hersey ıcın tesekkurederım dukkanımı cok sevıyorum kredımı erken ödemek ıstıyorum o yuzden araba almıycam
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

İleti oguz1 » 27 Ağustos 2009 22:01

vipsezgin demiş ki:suan araba alma hayalım suya dustu dukkanı satın aldım :) ilerıye doğru kısmetse hersey ıcın tesekkurederım dukkanımı cok sevıyorum kredımı erken ödemek ıstıyorum o yuzden araba almıycam

Sezgin iş daha önemli, iş olduğu müddetçe araba her zaman alınabilir.
oguz1
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 80 bg
Kilometre: 122000
Yakıt: opet
Lastik Markası: tigar-lassa snoways
İsim ve Şehir: Murat İzmir

İleti vipsezgin » 28 Ağustos 2009 08:06

abı haklsın ama bırden hevesım bıttı arabaya karsı benım cebımden farkında olmadan dunyanın parasını calıyormus...

suan dükyanımın borcunu ödemelıyım ve sonra dukkanı bıraz güzelletrcem kafamda bır kac plan var onları yapıcam ınsallah :)

hersey ıcın cok tesekkur ederım sızlere
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

İleti vipsezgin » 12 Ekim 2009 15:56

hasan demiş ki:
vipsezgin demiş ki:ucuz bır araba alıyor olsaydınz söle 5-6 bın tl lik

sahin - doğan mı alırdnz ?

brodway - faırwey mı alırdnz ?

bılıyorum bır cogumuz ıkısınıde almam dıyecek ama sızce hangısı daha ıyı ?

Sezgin gül gibi arabanı 17700'e saatın şimdi idare eder bir broadway almak istesen 7000'e alcan + masraf edicen + alım satım ödiyecen geriye ne kaldı ne gerk vardı clio 3 satmaya.

ben bu konu üzerinde cok düsündün hasan abı ama arabamın 2 yıl borcu vardı daha bankaya ve yenı bır kredı cekmem gerekıyordu bu yuzden sattım gül gibi arabamı
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

Önceki

Diğer Konular

Kimler çevrimiçi