VANYİLATÖR KAYIŞI GERDİRME RULMANI

İlk Yardım Merkezi. Aracımızla (veya başka bir konu ile) ilgili karşılaştığımız, deyenimlediğimiz problemler, sorunlar. Çözümünü paylaşalım ya da arayalım!

VANYİLATÖR KAYIŞI GERDİRME RULMANI

İleti koray » 22 Eylül 2008 22:07

ARKADAŞLAR GEÇEN GÜN BİLİNMEYEN BİR ŞAHIS ARACIYLA ARABAMIN SAĞ ARKA ÇAMURLUĞUNU BAYA Bİ(45 CM BOYUNDA)ÇİZMİŞ VE KAÇMIŞ KASKO FİRMASINI ARADIM SERVİSE GÖTÜRÜN ORADA BEYAN TUTSUNLAR VE ARACINIZI YAPTIRIN DEDİ,TABİ KASKO BOZULMAK KAYDIYLA ORDA ARACIM BOYADA 4 GÜN KALDI MÜSAİT OLMADIĞIMDAN ARKADAŞIM ARACI SERVİSTEN ALDI VE İŞYERİME GETİRDİ ÖN CAMA SIKIŞTIRILMIŞ BİR (A4) DOSYA KAGIDI GÖRDÜM BOYA YAPILDI YAZIYORDU VE KAĞIDIN SAĞ ALT KÖŞESİNDE KIRMIZI ,SARI VE YEŞİL OLAN ÜÇ BÖLME VARDI.KIRMIZI BÖLÜMDE MOTORDAN KAYIŞ SESİ GELİYOR ACİL BAKILMASI GEREKİR DİYE BİR UYARI YAZISI VARDI.SERVİSİ ARADIM DURUMU ANLATTIM ARACIM 4 GÜN ORADA KALDI BANA NİYE BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERMEDİNİZ DİYE SERZENİŞTE BULUNDUM VE ARACIMI SANAYİ SİTESİNDE BİR USTAYA GÖTÜRDÜM.USTA DA VANTİLATÖR KAYIŞININ GERDİRME RULMANINDA PROBLEM VAR DEDİ ,HERNEYSE GERDİRME RULMANINI SERVİSTEN 152 YTL YE ALDIRDIK VE ESKİSİYLE DEĞİŞTİRDİK SORUN ORTADAN KALKTI.DEMEK İSTEDİĞİM RENAULT UN YEDEK PARÇASI UCUZ DİYORLAR YA O HİKAYE 3 CM ÇAPINDA BİR GERDİRME RULMANI 152 YTL KAYIŞLARA FALAN DALSAK HALİMİZ NE OLUCAK HİÇ BELLİ DEĞİL HATIRLATAYIM ARACIM DAHA 26.000 KM DE
koray
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,2
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: çorlu

Re: VANYİLATÖR KAYIŞI GERDİRME RULMANI

İleti samet358 » 23 Eylül 2008 00:24

abi bu senin sitedeki ilk mesajın, aramıza yeni katılıyorsun sanırım. ben de bikaç cümle söylemek isterim.

allah belasını versin bu renonunda servisininde maisininde. torpido lambasından kar eden bir firma. canından dişinden artırdığın parayla emekle 30 milyar para döktüğün arabayı alırken insan muamelesi göstermeyen bir firma. bu paraya aldığın arabaya değil indirim bi çift paspas bile vermeyen bir firma. kıçıkırık sis lambasını opsiyonel hale getiren bir firma. aldığın arabanın haftası çıkmadan direksiyon kutusunu değiştirmek zorunda bırakan firma. bunlar yetmezmiş gibi utanmadan pişkin pişkin arayıpta arabanızdan memnunmusunuz diye soran allahın belası bi firma. çalışanıysan emeğini, müşterisiysen paranı çalan bi firma renault.

ucuz ve yaygın yedek parça dönemi brodweylerde kalmış anlıyacağın.. arabana ait orjinal parçaları sadece maiste bulabileceğin bi firma...

birdaha araba alırsam -renault- bu son olsun..
samet358
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII Auth.
Motor Tipi & Gücü: içten yanmalı
İsim ve Şehir: Bursa

İleti samet358 » 23 Eylül 2008 00:33

yedek parça ve servis konusuna değinmişken, son bi sitemim daha var, içimde kalmasın;

şimdiki aklım 9 ay önce olsaydı yeminlen 17 milyara güle oynaya o subaruyu alırdım.
samet358
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII Auth.
Motor Tipi & Gücü: içten yanmalı
İsim ve Şehir: Bursa

İleti koray » 23 Eylül 2008 21:27

beyler ilk olarak şunu söyliyeyim sitenin yeni dizaynına yeni üye oldum eski dizayna zaten üye idim.(heralde otomatik olarak çıkarıldım)arabanın garantisi benim bildiğim 2 sen 2006 nın mayıs ayında rabayı almıştım garantisi sona erdi o yüzden servis denilen belaya artık bulaşmıyorum.
koray
ONBASI
ONBASI

Motor Tipi & Gücü: 1,2
İsim ve Şehir: çorlu

İleti Devrim » 23 Eylül 2008 23:27

Murat demiş ki:
koray demiş ki:beyler ilk olarak şunu söyliyeyim sitenin yeni dizaynına yeni üye oldum eski dizayna zaten üye idim.(heralde otomatik olarak çıkarıldım)arabanın garantisi benim bildiğim 2 sen 2006 nın mayıs ayında rabayı almıştım garantisi sona erdi o yüzden servis denilen belaya artık bulaşmıyorum.

Koraycım site yeniden yapılandığı için hepimiz senin gibi yeniden üye olduk.Yanlış anlaşılma olmasın...
Daha doğrusu, eski site, kötü sunucu sahipleri tarafından silindi ve yedekler de uçtu. O yüzden hepimiz resetlendik...
Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

İleti DOGAN » 09 Ekim 2008 17:34

koray demiş ki:beyler ilk olarak şunu söyliyeyim sitenin yeni dizaynına yeni üye oldum eski dizayna zaten üye idim.(heralde otomatik olarak çıkarıldım)arabanın garantisi benim bildiğim 2 sen 2006 nın mayıs ayında rabayı almıştım garantisi sona erdi o yüzden servis denilen belaya artık bulaşmıyorum.

valla arkadaşım benimde yeni öğrendiğim şey şu eğer bütün bakımlarını servisde ve zamanında yaptırırsan o dolan garantiden sonra müşteri iyi niyet garantisi denen bir şey varmış yani tamamen servisin elinde olan bir durum isterse garanti bitsede garanti kapsamına alabiliyorlarmış ve hiçbir ücret ödemeden yaptırabiliyormuşuz...!
DOGAN
Moderatör
Moderatör

Motor Tipi & Gücü: 1,4 16V. 98 Bg.
İsim ve Şehir: Doğan & Pendik/IST.

Sorular & Cevaplar, Problemler & Çözümler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 57 misafir