Clio 2008 1.2 Aracınım Arka Camlarını Otomatik Yapmak

Aracımıza uyguladığımız küçük büyük her tip modifiye çalışmaları.

Clio 2008 1.2 Aracınım Arka Camlarını Otomatik Yapmak

İleti hasturk » 18 Temmuz 2018 09:12

Arkadaşlar nolur yardim edin. Araştırmaktan kafayı yedim. Arka camları ön camlar gibi orjinallikte otomatik yapmak istiyorum. 4 cam arac kilitlenlendiginde kendi kapansın. Vede mümkün mü bilmiyorum. Sürücü kapısından 4 cami kumanda edebiliyim. Ne olur bir el atın. Bursa dan yaziyorum.
hasturk
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 1.6V
Kilometre: 0
Yakıt: Benzin
Lastik Markası: Starmax
İsim ve Şehir: Bursa

Re: Clio 2008 1.2 Aracınım Arka Camlarını Otomatik Yapmak

İleti tefenni15 » 18 Temmuz 2018 11:44

hasturk demiş ki:Arkadaşlar nolur yardim edin. Araştırmaktan kafayı yedim. Arka camları ön camlar gibi orjinallikte otomatik yapmak istiyorum. 4 cam arac kilitlenlendiginde kendi kapansın. Vede mümkün mü bilmiyorum. Sürücü kapısından 4 cami kumanda edebiliyim. Ne olur bir el atın. Bursa dan yaziyorum.

Mümkün Hocam niye olmasın??? Ancak arka camlara, her araca takılabilen dandik Üniversal cam motorlarından taktıracaksan bence hiç uğraşma bir halta benzemiyorlar hemen bozuluyorlar. O yüzden ya gidip Clio 3 Night&Day gibi versiyonlarında bulunan arka cam motorlarını tam tesisat satın al, ya da çıkmasını bul. Hatta iyi bir elektrikçi bulursan, Hyundai, Fiat gibi araçların arka cam motor ve tesisatının, senin aracına uyup uymadığını öğren, uyarsa bu araçkların cam motorlarıda çok kalitelidir daha iyi olur. Dört camı hep birden kapatıp açmak (Kumandadan) basit bir şey, uygun bir modülle olur zaten, o en basit işlem.
tefenni15
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCİ
Kilometre: 63000
Yakıt: Shell
Lastik Markası: Goodyear efficentgri
İsim ve Şehir: Osman-İzmir

Re: Clio 2008 1.2 Aracınım Arka Camlarını Otomatik Yapmak

İleti hasturk » 18 Temmuz 2018 17:51

tefenni15 demiş ki:
hasturk demiş ki:Arkadaşlar nolur yardim edin. Araştırmaktan kafayı yedim. Arka camları ön camlar gibi orjinallikte otomatik yapmak istiyorum. 4 cam arac kilitlenlendiginde kendi kapansın. Vede mümkün mü bilmiyorum. Sürücü kapısından 4 cami kumanda edebiliyim. Ne olur bir el atın. Bursa dan yaziyorum.

Mümkün Hocam niye olmasın??? Ancak arka camlara, her araca takılabilen dandik Üniversal cam motorlarından taktıracaksan bence hiç uğraşma bir halta benzemiyorlar hemen bozuluyorlar. O yüzden ya gidip Clio 3 Night&Day gibi versiyonlarında bulunan arka cam motorlarını tam tesisat satın al, ya da çıkmasını bul. Hatta iyi bir elektrikçi bulursan, Hyundai, Fiat gibi araçların arka cam motor ve tesisatının, senin aracına uyup uymadığını öğren, uyarsa bu araçkların cam motorlarıda çok kalitelidir daha iyi olur. Dört camı hep birden kapatıp açmak (Kumandadan) basit bir şey, uygun bir modülle olur zaten, o en basit işlem.

Eyvallah abim. Ama ön yuvaya uygun panel bulmak mesele.
hasturk
ACEMI ER
ACEMI ER

Motor Tipi & Gücü: 1.2 1.6V
Kilometre: 0
Yakıt: Benzin
Lastik Markası: Starmax
İsim ve Şehir: Bursa

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir