Arka Silecek ve Anten Boyama

Aracımıza uyguladığımız küçük büyük her tip modifiye çalışmaları.

Arka Silecek ve Anten Boyama

İleti faruxahin » 06 Ocak 2017 13:05

ARAKA SİLECEK VE ANTEN BOYAMA
Hazır elim değmiş Kampana Havalandırma ızgarası derken bide arka silecekle antenede el atayım dedim. bence gayet güzel oldu. Herkesin Dikkatini Çekiyor.
İşlemi aracın üzerinde sökmeden yaptım ama aracın komple arka tarafını gazeteyle kapladım ve sökmeden olduğu yerde rüzgarsız bir alanda boyadım. 5 er dakika arayla 3 kat boya çektim. metalik sprey boya kullandım renkte tmamaen tuttu önceden havalandırma ızgaralarını ve kampanayı boyadığım aynı boya ile boyadım...
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
faruxahin
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16V 75bg
Kilometre: 110
Yakıt: LPG - Total
Lastik Markası: Bridgestone185/15/65
İsim ve Şehir: Adana

Re: Arka Silecek ve Anten Boyama

İleti ASUS » 06 Nisan 2017 15:46

Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş. Benim aracım da aynı renk. Boya olarak hangi rengi tercih ettiniz tam olarak.
ASUS
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 65 hp
Kilometre: 125000
İsim ve Şehir: mehmet

İleti faruxahin » 11 Nisan 2017 23:56

Sprey boya kapak resimlerini atarim en yakin zamanda. Daha ekleyemedigim sis fari cerceve boyama ve on izgaralara krom cita uygulamasida yaptim onlarla birlikte detayli bi yazi ve resim eklemem olacak
faruxahin
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

İleti faruxahin » 12 Nisan 2017 13:10

Kullandığım Sprey Boyalar Bunlar. Elite Marka Olan Fiyat Olarak uygun Ama Surekli Sprey Başlığı tıkanıyor ve belli bir uzaklıktan sıkmazsanız topaklanma yapıyor. ama buna rağmen arka kampanaları. havalandırma ızgaralarını silecek ve anteni bu boyayla boyadım.
Betex İse Uygulaması ve Kapatması daha iyi olan bir sprey buda renk olarak tamamen uydu. Bununlada sis farı çerçevelerini boyadım. bundan sonra bu renge devam edebilirim.
Tabi uygulamayı rüzgarsız bir ortamda ve en az 5 er dakika bekleyerek 3 kat şeklinde yapmakta fayda var ve spreyi enaz 25 30 cm uzaktan. ve sürekli değil kısa aralıklarla bas cek yontemiyle boyamak lazım.
ben astar yada cila kullanmadım ama sonuc ve uyumluluk iyi oldu . tabi iyice bi temizlik şart boyanacak yüzeye.
Polisanın metalik grisi çok simli ve yaldızlı kesinlikle tavsiye etmem.
akçalıda çok güzel bir sprey markası ama onun rengide biraz simli ve açık kaçıyor. yada polisan ve akçalıda tam uyan rengi ben bulamamış olabilirim.
Aşşağıya resimleri ekledim sis farı çerçevesi hariç diğer lerini elitle boyadım.
Ayrıca Krom Çıta uygulamasıda yaptım onuda ayrı başlığa açacağım onuda inceleyebilirisiniz.
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
faruxahin
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 122 misafir