Cam Kaldırma Modülü Montajı

Aracımıza uyguladığımız küçük büyük her tip modifiye çalışmaları.

Cam Kaldırma Modülü Montajı

İleti sred » 16 Eylül 2014 08:57

Merhaba arkadaşlar.
Ön iki cam için cam kaldırma modülü alacağım. Montajını kendim yapmak istiyorum. Daha önce yapan, veya yapılırken gören bir arkadaş detaylı olarak neleri nereye bağlayacağımızı anlatabilir mi? Merkezi kilit ile cam açıp kapama sitemi arasına bağlanacak ancak tam olarak nereye ve hangi uçlara bağlanacak hiçbir bilgim yok. 2007 model aracımda alarm yok, fabrika çıkışı kumandalı merkezi kilit var sadece. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/liste/modacar-termikli-2-cam-otomatik-kaldirma-modulu-840295/productDetails.aspx?productId=otm840295&categoryId=20024923
sred
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: 2007 ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 Aut
Kilometre: 60000
Yakıt: Shell 95
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: hede hödö

Re: Cam Kaldırma Modülü Montajı

İleti sleepless006 » 19 Eylül 2014 22:24

aynı ürüne bende bir hafta kadar önce baktım ama diğer ürünlerle almayı unutmuşum
yorumlara baktığımda resimdeki üründen farklı bir ürün gönderildiği yazmış birinde ama uygulama sırasında bir sorundan bahsetmemişler.
ehli bir oto elektrikçi sıkıntı yaşamadan takar diye düşünüyorum.ben ilerleyen günlerde parçayı sanayiden temin edip taktırmayı düşünüyorum tabii fiyat farkı fazla olmaz ise.
işlemi yaptırırsam bilgi veririm.
sleepless006
ER
ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v
Kilometre: 90000
Yakıt: lpg
Lastik Markası: michelin
İsim ve Şehir: rıfkı almaz izmir

Re: Cam Kaldırma Modülü Montajı

İleti sred » 21 Eylül 2014 10:06

sleepless006 demiş ki:aynı ürüne bende bir hafta kadar önce baktım ama diğer ürünlerle almayı unutmuşum
yorumlara baktığımda resimdeki üründen farklı bir ürün gönderildiği yazmış birinde ama uygulama sırasında bir sorundan bahsetmemişler.
ehli bir oto elektrikçi sıkıntı yaşamadan takar diye düşünüyorum.ben ilerleyen günlerde parçayı sanayiden temin edip taktırmayı düşünüyorum tabii fiyat farkı fazla olmaz ise.
işlemi yaptırırsam bilgi veririm.

Ben bir kaç yere sordum. Çift camlı olanın fiyat 25-30 TL arasında montaj hariç. Montaj dahil 50 TL dedi bir yer. Markası yok. Sanki elektrikçide kendileri yaptırmış gibiydi. Biraz kalitesiz geldi bana. Uygun bulduğum bir yerden alacağım ama montajı kendim yapmak istiyorum. Taktırdıktan sonra detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim. Nereye takılıyor, nerelere bağlanıyor...vs Hatta imkanınız olursa resim çekerseniz çok daha faydalı olur hepimiz için :D
sred
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: 2007 ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 Aut
Kilometre: 60000
Yakıt: Shell 95
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: hede hödö

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 119 misafir