[3.x] Kapı Döşemeleri ve Açma Kolu

Aracımıza uyguladığımız küçük büyük her tip modifiye çalışmaları.

Re: [3.x] Kapı Döşemeleri ve Açma Kolu

İleti Devrim » 17 Ekim 2015 01:01

Gergy demiş ki:Konuyu hortlatmış gibi olacağım ancak öncelikle elinize kolunuza sağlık derken clio 4 için de sanırım benzer bir uygulama geçerlidir, yanılıyor muyum?

Emin değilim açıkçası. Araçta ne derece değişiklikler yapıldığıyla alakalı. Kullanılan parçaların tasarımı değişmiş olabilir, bilemiyorum...
Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

İleti faruxahin » 25 Mart 2016 10:24

Butun bu islemi hoparlorleri degistirmek icin yaptiniz yanilmiyorsam. Bende gecen gun on hoparlorlerimi degistirdim . onden cikan eski hoparlorleride arkaya taktirdim. Ama orjinal hoparlorlerimiz cok kotuymus. Bu arada arka hoparlor kablolarida curudugu icin ordaki kablo tesisatinida yenilettim 40 lira iscilik istediler kavga dovus 35 verdim ama. Kablolari yeniledigi ve onlerii sokup arkalara taktigi icin fiyat konusunda cok tartismadim. Ama onlerde sony arkalarda eski dandik hoparlorler olunca olmadi. Ses cok duzensiz dagiliyor arkalardan cizirti geliyor. ( Bu arada aractan cikan orjinal hoparlor o kadar dandikki arkadaki miknatis kismi bozuk para kadar. Yeni aldigim hoparlordeki miknatissa cay tabagindan daha buyuk ) bende arkalar icin 13 cm jameson aldim 40 tl. Sozun kisasi 40 tllik hoparloru takmaya 30 35 tl vermek istemiyorum. Sizce bende tek basima bu islemi yapabilirmiyim. Sizin kadar tecrubem yok yoksa kirabilirmiyim biyerleri. 35 lira icinde koca kapi kartonundan olmayalim.
faruxahin
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16V 75bg
Kilometre: 110
Yakıt: LPG - Total
Lastik Markası: Bridgestone185/15/65
İsim ve Şehir: Adana

İleti denizket » 08 Eylül 2022 14:42

Bu bahsedilen çelik kapı kolu mu yani çelikten mi acaba, resimler kaybolmuş çünkü.
denizket
ER
ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.6
Kilometre: 240
Yakıt: lpg
Lastik Markası: petlas
İsim ve Şehir: deniz

İleti denizket » 13 Eylül 2022 09:47

Merhaba çelik kapı kolu alacağımdan dolayı araştırma yapıyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)
denizket
ER
ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.6
Kilometre: 240
Yakıt: lpg
Lastik Markası: petlas
İsim ve Şehir: deniz

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi