modifiye bölümü

Aracımıza uyguladığımız küçük büyük her tip modifiye çalışmaları.

modifiye bölümü

İleti duman02 » 29 Ağustos 2008 11:53

arkadaşlar sıradan düz arabaları zaten hergün çarşıda pazarda görüyoruz.bi de burda tekrar tekrar görmenin bi anlamı yok bence.yeni bir bölüm oluştursak ve o bölüme sadece modifiye yapılmış araçların resmini koysak daha sağlıklı olmaz mı.önemli olan değişk modifiyeleri görüp bilgi edinmektir.yoksa standart arabalardan ne öğrenebilirizki.plazadan hepsi aynı çıkıyor zaten.hızlı bir şekilde istediğimiz araçlara ulaşabiliriz.siteyi tanımayan birisi tek tek bütün resimlere bakmalı ki arada bir kaç tane tuining araba görsün.bu itici olabilir.ben böyle düşünüyorum.sizler ne dersiniz...saygılar...
duman02
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Re: modifiye bölümü

İleti barracuda » 29 Ağustos 2008 15:03

kesimlikle katılıyorum ..hatta oraya yapılı kendi araçlarımız dışında netten bulduğumuz yapılı clio 3 leride ekleyebiliriz. hem hepimizin büyük bir ortak arşivi olmuş olur.
barracuda
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5dci 3k
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: erhan / istanbul

İleti BOZKURT » 02 Eylül 2008 16:38

Engin Arkandayım Kardeşim Kim Tutar Seni...... Katılıyorum Sana
BOZKURT
ONBASI
ONBASI

Motor Tipi & Gücü: DCİ

İleti BOZKURT » 02 Eylül 2008 16:41

Ya Engin Çok Süper Düşünmüşsün ee Clioları Olanlar Yeni İmajlar İçin Modifiyeli ARabalardan Örnek Alacaklar Tatlı Tatlı İmajlar Getirecekler Arabaları ee Hepsi Orjinal Fabrika Çıkışlı Olsa Bir Anlamı Olmaz Bence :s
BOZKURT
ONBASI
ONBASI

İleti DOGAN » 08 Eylül 2008 11:01

duman02 demiş ki:arkadaşlar sıradan düz arabaları zaten hergün çarşıda pazarda görüyoruz.bi de burda tekrar tekrar görmenin bi anlamı yok bence.yeni bir bölüm oluştursak ve o bölüme sadece modifiye yapılmış araçların resmini koysak daha sağlıklı olmaz mı.önemli olan değişk modifiyeleri görüp bilgi edinmektir.yoksa standart arabalardan ne öğrenebilirizki.plazadan hepsi aynı çıkıyor zaten.hızlı bir şekilde istediğimiz araçlara ulaşabiliriz.siteyi tanımayan birisi tek tek bütün resimlere bakmalı ki arada bir kaç tane tuining araba görsün.bu itici olabilir.ben böyle düşünüyorum.sizler ne dersiniz...saygılar...

aslında bu dediğin işte modifiyenin sınırlarını belirlemek gerek,sonuçta yapılan en ufak görsel değişiklik modifiyeye girer.senin kastettiğin modifiyeli araçlar ise bambaşka yanılmıyorsan işte bu noktada bir es işareti beliriyor ve duraklamak gerekiyor.şaka bir yana dediğin şu şekilde olabilirmi bilmiyorum,o dediğin kısma sadece modifiye edilmiş kısımların resimleri eklenebilir..!mesela şafak arkadaşımızın spoyleri,tolganın bady kiti,devrimin kokpit boyama işi veya nikel kaplamalı kapı kolları gibi...
ne demek istediğimi anlatabildimmi bilmiyorum ama yanınızdayım arkadaşlar ;)
DOGAN
Moderatör
Moderatör

Motor Tipi & Gücü: 1,4 16V. 98 Bg.
İsim ve Şehir: Doğan & Pendik/IST.

İleti duman02 » 09 Eylül 2008 09:53

evet doğan kardeşim ne demek istediğinizi anlıyorum.haklısınız burada bir soru işareti var.burda göreceli bir durum söz konusu ama modifiyenin de belirgin çizgileri vardır.nedir bunlar :jant takılmıştır,spoyler,marşpiyel vs. body-kit yapılmıştır.zenon farlar bazı boya işleri vs.vs.bunların bir kısmını yapmış olan modifiyelidir artık.özellikle çalik jant olmazsa olmazlardan biridir.herkes az çok arabasının modifiye olup olmadığını anlar zaten.aylardır yazıp çiziyoruz mutlaka herkes bilgi sahibi olmuştur.kısacası takdir clio 3 sahiplerinin.kendimiz karar vereceğiz.dilerseniz bir anket bölümü yaparız.üyeler bir arabanın resimlerine bakarak oy verirler ve arabanın modifiye bölümüne girip girmemesine oylarımızla karar veririz.adil bi seçim olur.ve sanırım site renkli hale gelir.tabi ki bu benim nacizane fikrim.sizlerin görüşlerini de bekliyorum
duman02
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

İleti BOZKURT » 14 Ekim 2008 15:02

Engin Yorum Yapacak Bişe Bırakmamışsın Herşeyiyle Katılıyorum
BOZKURT
ONBASI
ONBASI