[3.x Auth] Arka Kapıya Hoparlör Montajı

Aracımıza uyguladığımız küçük büyük her tip modifiye çalışmaları.

Re: [3.x Auth] Arka Kapıya Hoparlör Montajı

İleti sred » 01 Eylül 2014 23:48

cihanlale demiş ki:Arkadaşlar bende de clio extreme var, burada yazan arkadaşların lafına bakıp gittim bir çift ////ALPINE marka hoparlör aldım (hiç de kontrol etmedim arka kapıları bu benim hatam) bu hoparlör yükseltme ve kapının içindeki telden koktuğumdan saniyede taktırayım dedim, 1 saat elektrikçi aradım taktırmak için, en sonunda akşam 7yi geçiyordu buldum bir yer, adam kapıyı söktü, bir baktık hoparlör var... :))

şimdi benim araçta spek hatası mı var yoksa 2012 falan olduğu için mi, neden böyle bir donanım farkı var.

gece gece amma güldüm ya. keşke hoparlör almadan arkalara fade yapsaydın teypten. :lol: :lol:
sred
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: 2007 ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 Aut
Kilometre: 60000
Yakıt: Shell 95
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: hede hödö

İleti sred » 03 Eylül 2014 17:28

arkadaşlar ben de arkalara hoparlör takacağım. hoparlör almak için arayışlara başladım. yükseltme işlemi yapmadan takabileceğim bir hoparlör olsun istiyorum. hoparlörü vidaladığımız sac ile bu çelik tel arasındaki mesafeyi ölçen var mı acaba? tam olarak mesafeyi yazabilecek olursa çok iyi olur çünkü ölçerek satın alacağım hoparlörü. sırf ölçmek için döşemeyi söküp takmak istemiyorum. veya, bugünlerde bir sebepten döşemeyi söken arkadaşlardan rica etsem mesafeyi ölçebilirler mi?
sred
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: 2007 ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 Aut
Kilometre: 60000
Yakıt: Shell 95
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: hede hödö

İleti maliulkat » 07 Şubat 2018 09:44

Tek tek adımları takip ettim ve başarıyla bu işinde üstesinden geldim. Tek sıkıntım sol kapıdaki hoparlör çalışmadı mecburen oto elektrikçiye gittim teyibin arkasında ses çıkışı var sorun tesisat kablosunda bi kablo çekmemiz lazım dedi. Orjinal kanalından çekebilirsen eğer çek dedim yoksa kapı contalarının altından falan geçirme kabloyu sevmiyorum. O yüzden sol kapıda hoparlör var ama çalışmıyo :)
maliulkat
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1,5 DCI
Kilometre: 125000
Yakıt: opet eurodizel
Lastik Markası: lassa
İsim ve Şehir: kayseri

Önceki

Modifiye

Kimler çevrimiçi