Radyonun diğer 6 kanalı

Aracımızda bulunan ya da sonradan döşediğimiz ses üniteleri, hoparlörler ve diğer cihazlar.

Radyonun diğer 6 kanalı

İleti todor74 » 18 Mart 2015 16:06

merhaba,
bir de burada konu açarak deneyeyim, belki cevap bulabilrim. benim sorunum şu; ben radyoda 12 fm kanalını hafızaya alamıyorum. sadece 6 tane alabiliyorum. normalde bir çok araçta fm1, fm2, fm3 olur, ben de rahat rahat hafızaya alırım. çok aradım bulamadım, ikinci 6 veya varsa 3.altıyı nasıl devreye sokuyorum? 2009 clio3 1.5dci extreme. aux falan çıkışı olmayan, radyo kanalları çapraz çapraz konumlandırılmış olan model. sadece 6 fm kanalını kayıt edebileciğime inanmak istemiyorum....
saygılar.
todor74
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5dci
Kilometre: 0
Yakıt: Shell Eurodiesel
İsim ve Şehir: tolga ankara

Re: Radyonun diğer 6 kanalı

İleti emretpc » 19 Mart 2015 12:33

todor74 demiş ki:merhaba,
bir de burada konu açarak deneyeyim, belki cevap bulabilrim. benim sorunum şu; ben radyoda 12 fm kanalını hafızaya alamıyorum. sadece 6 tane alabiliyorum. normalde bir çok araçta fm1, fm2, fm3 olur, ben de rahat rahat hafızaya alırım. çok aradım bulamadım, ikinci 6 veya varsa 3.altıyı nasıl devreye sokuyorum? 2009 clio3 1.5dci extreme. aux falan çıkışı olmayan, radyo kanalları çapraz çapraz konumlandırılmış olan model. sadece 6 fm kanalını kayıt edebileciğime inanmak istemiyorum....
saygılar.

Merhaba arkadaşım. 2012 model aracımda mem. tuşu sayesinde 12 kanala frekans kaydedebiliyorum. Fakat çapraz düğmeli radyo demişşin, netten baktım biraz doğrusu hiç bir bilgim yok. SRC veya MOD düğmeleri bu işe yarar bir şeyler içeriyordur diye tahmin ediyorum. Kullanma klavuzunu incelemen en iyisi olur herhalde. Eğer yoksa forumda yıllara göre araçların kullanma klavuzları vardı diye hatırlıyorum.
emretpc
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII 2012 Aut.Edt
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 75 hp
Kilometre: 79600
Yakıt: Opet UltraForce
Lastik Markası: Lassa Greenways
İsim ve Şehir: Emre - SAKARYA

Re: Radyonun diğer 6 kanalı

İleti todor74 » 20 Mart 2015 09:36

bayağı bir denedim, sanırım olmuyor. sadece 6 frekans kayıt edilebiliyor galiba.
ilginiz için teşekkür ederim.
todor74
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5dci
Kilometre: 0
Yakıt: Shell Eurodiesel
İsim ve Şehir: tolga ankara

Ses ve Müzik Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir