teyp'in ekranında wait yaziyor ?

Aracımızda bulunan ya da sonradan döşediğimiz ses üniteleri, hoparlörler ve diğer cihazlar.

teyp'in ekranında wait yaziyor ?

İleti naciatay » 28 Temmuz 2014 17:13

Merhaba. 2010 clio hb aracımın tepyinde bir problem var. Teypimi açıyorum dinlemeye başlıyorum 10-15 dk sonra ekranda wait (bekleyin) yazısı çıkıyor ses tamamen gidiyor. Sonra kendi kendine ses alçak bi şekilde tekrar geri geliyor. Dinledikçe bu wait yazısı ve ses gitmesi sıklaşıyor. Dışarıda bir yere sordum ses sistemi yapan bir yere içini açıp entegreleri tiner ile temizleriz dedi. Benimde pek içimden gelmedi. Teypimi sıkıntısız dinlemek için ne yapmam gerekir. Servise danışmadım. Teyp hangisi derseniz ortasında yön tuşları bulunan ses açma kapaması en sağda düğmeli olan. Çevirmeli değil.
naciatay
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 85bg
Kilometre: 117000
Yakıt: opet
Lastik Markası: bidgestone potenza
İsim ve Şehir: istanbul

Re: teyp'in ekranında wait yaziyor ?

İleti erim » 01 Ağustos 2014 13:30

Teyp te çok ısınma olduğunda soğumasını bekleyip, öneri olarak da düşük ses ile devam ediyordur..
erim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: CLIOIII-DYNAMIQUE
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 85 HP
Kilometre: 91000
Yakıt: Shell Nitro+
Lastik Markası: Goodyear Efficientgr
İsim ve Şehir: Erim-İSTANBUL-Şişli

Re: teyp'in ekranında wait yaziyor ?

İleti naciatay » 06 Ağustos 2014 22:51

Bukadar kısa zamanda nasıl ısınırki. 15 dk sesli dinleyince hemen ısınıyorsa renault teyp koymasın araçlarına... bunu giderebilecek bir çözüm varmıdır peki_? Bi teypciye gittim entegrelerini temizleriz falan dedi acaba çözüm olabilirmi. Birde biyerde okumuştum sıcaktan kapanıyorsa too hot yazısı çıkıyormuş sanırım. Bi türlü bulamadım ne yapacağımı :(
naciatay
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 85bg
Kilometre: 117000
Yakıt: opet
Lastik Markası: bidgestone potenza
İsim ve Şehir: istanbul

Ses ve Müzik Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir