Teybe USB Montajı

Aracımızda bulunan ya da sonradan döşediğimiz ses üniteleri, hoparlörler ve diğer cihazlar.

Re: Teybe USB Montajı

İleti samathana » 05 Mart 2012 13:20

KAZIMYILMAZ demiş ki:Emülatör için iletişim protokollerini vermişler. Daha önce yapanlar olmuş bu uygulamayı. Ama uğraşmaya değer mi bilemedim :)

Önemli olan burada sizin kasetçaların "Update List" yada "Tuner List" olup olmaması... Update list olanlar ses kaynağı ile SPDIF aracılığıyla iletişiyor. Tuner List olanlar analog ses kaynakları ile bağlanıyorlar(mış).

Adamlar CDC emülatörü için iletişim protokollerini vermişler.
http://tlcdcemu.sourceforge.net/protocol.html

Hımm, biraz bakınayım bunlara belki olur. Teşekkürler.
samathana
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 75bg
Kilometre: 34000
Yakıt: Shell 95
Lastik Markası: Dunlop SP01
İsim ve Şehir: engin-istanbul

İleti samathana » 05 Mart 2012 13:35

Kazım Bey, verdiğiniz linke baktım, sanırım yapabilirim. Uygun emülatörü bulabilirsem eğer yapması çok zor olmaz. Sanırım Bu işleri bilenler de çıkar. Fikir verebilecek, yol gösterebilecek kişiler olursa çok güzel olur.

Yönlendirme için Tekrar teşekkür ederim.
samathana
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 75bg
Kilometre: 34000
Yakıt: Shell 95
Lastik Markası: Dunlop SP01
İsim ve Şehir: engin-istanbul

İleti KAZIMYILMAZ » 05 Mart 2012 14:42

samathana demiş ki:Kazım Bey, verdiğiniz linke baktım, sanırım yapabilirim. Uygun emülatörü bulabilirsem eğer yapması çok zor olmaz. Sanırım Bu işleri bilenler de çıkar. Fikir verebilecek, yol gösterebilecek kişiler olursa çok güzel olur.

Yönlendirme için Tekrar teşekkür ederim.

Tesadüfen geçenlerde internette gezinirken CDC'i aktive eden bir devre görmüştüm hazır satılıyor. Akşam eve gidince tekrar araştırıp bulabilirsem size adresi iletmeye çalışırım.

Forumda bence bu işlerde bilgi sahibi olan sizin gibi arkadaşlarımızda katkı sağlarsa daha önceden yapılmamış ve herkesin faydalanabileceği güzel projeler ortaya çıkabilir.

Selamlar...
KAZIMYILMAZ
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Megane III
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 105 HP
Kilometre: 40
Yakıt: Opet
Lastik Markası: Michelin
İsim ve Şehir: KY - İzmir

Önceki

Ses ve Müzik Sistemleri