clio için üretilmiş pioneer

Aracımızda bulunan ya da sonradan döşediğimiz ses üniteleri, hoparlörler ve diğer cihazlar.

clio için üretilmiş pioneer

İleti afrasyab77 » 23 Aralık 2011 11:33

arkadaşlar orijinalliğini bozmadan hoparlör değişimi yapmak isteyen varsa aşağıdaki verdiğim linki incelesinler ben megane 3 aldım 5 ay kadar oldu onun için getirtmiştim ancak meg3 olmuyor sıfır kutusunda hiç açılmamış üründür. geliş fiyatı neyse ona veriyorum kargo dahil. benim getirtmem yaklaşık 4 ay kadar sürdü. ihtiyacı olan bence kaçırmasın.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 355/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 736/detay/
afrasyab77
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Re: clio için üretilmiş pioneer

İleti Sani » 24 Aralık 2011 01:39

Hoparlörlerin bildiğimiz 90TL'lik 13cm'lik pioneer'dan farkı nedir?
Sani
BİNBAŞI
BİNBAŞI

Marka & Model: 09 Megane3
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 105hp
Kilometre: 0
Yakıt: Opet Eurodiesel
Lastik Markası: Goodyear
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti afrasyab77 » 25 Aralık 2011 14:10

hocam farkı aracın kendi soketleriyle ve montaj yuvalarıyla uyumlu olması. özellikle torpidoda bulunan tizlerin yerine başka tiz takmak ciddi uğraşı gerektiriyor. bununla gelen adaptör ile kesme biçme delme vs olmadan montajı yapılabiliyor. tek bir kabloya dahi dokunmuyorsunuz montaj yaparken. farkı bu. zaten bu cihaz aracının orijinalliğini korumak isteyenler için. yoksa kaldırıpta anfi bağlayacağın üst model bir component değil. araçtaki orijinal hoparlörlerin yerine daha güçlüsünü koymak için yapılmış üründür.
afrasyab77
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

İleti emy » 10 Mart 2012 02:58

torpidoda tiz yerleri varsa hiçde ugraştırmıyor taktırdım gayet sorunsuz çalıyor önemli olan usta çok fason bi mal bu bence neden sivasta var bitek istanbulda böyle bir ilan yok tamamen renosu olanların ilgisini çekebilmek için bi kelime oyunu soket mevzusunu bende yaptım infinity 5030 cs marka component takımlara
emy
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: Clio G. Tour
Motor Tipi & Gücü: 1.2
Kilometre: 4800
Yakıt: Benzin
Lastik Markası: Bridgestone
İsim ve Şehir: Emre- İstanbul

Ses ve Müzik Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir