Clio 3 e Duster teybi

Aracımızda bulunan ya da sonradan döşediğimiz ses üniteleri, hoparlörler ve diğer cihazlar.

Clio 3 e Duster teybi

İleti Voiturette » 03 Mart 2018 22:11

Arkadaşlar cümleten merhaba. Aracım clio 3 faz 2 09 model 1.5 dci authentique. Bu başlık uzun süredir araştırmasını yaptığım bi konuyu paylaşacağım sizlerle. Aracımın donanımına mevcut olan fabrika çıkışı teybin de ne aux çıkışı ne usb nede Bluetooth var. Bende hem direksiyon kumandasından kontrolu pasifleştirmemek hemde görüntü olarak içime sinmediğinden dolayı piyasadaki teyblere pek yanaşmadım. Ancak aklımda yine renault a ait aux usb ve Bluetooth lu bir teybin clio 3 e olup olmayacağı düşüncesi vardı sürekli ve yine bu konuyu araştırırken bi videoya denk geldim. Videoda adam megane 2 ye agc-1220rf yani namı diğer duster (makyajsız kasa) teybi takmış ve radyo gösterge ekranının orayada sony telefonunu yatay bi şekilde yerleştirmiş buraya kadar herşey normal ama esas olay daha sonra geliyor. Adam araca binip kartı takıyor ve star tuşuna bastığında teyble beraber telefonda aktif oluyor ve direkt Mp3 listesi beliriyor telefon ekranında. Ve en önemlisi adam parça geçişlerini ve ses seviyesini direksiyon kumandasından gerçekleştiriyor. Videonun fotoğraflarını ve linkini aşağıda paylaştım

https://youtu.be/YcNYUgYJC3s

Bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi abilerim ve kardeşlerim yazarsa çok sevinirim. Malum clio 3 ile ilgili pek bi bilgi yada paylaşım bulmak baya bi zor...
Voiturette
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 65hp
Kilometre: 138000
Yakıt: Opet eurodiesel
Lastik Markası: Lassa
İsim ve Şehir: Ahmet antalya

Re: Clio 3 e Duster teybi

İleti Müslüm2013 » 15 Mart 2018 13:37

şöyle söyleyim bilgim kadarı ile 2012 Clio 3'mün orjinal teybi bozuldu sıvı teması 400-500 arası çıkma teyp fiyatları Letgo da 100 tl ye fluance teybi buldum benim arızalının soket kısımı kaldı diğerinin içini komple lehimlettirip aktif ettirdim kodunu girdik şuan aktif kullanıyorum direksiyon kumadası artı yol bilgisayarı ile. eğer araştırabilirseniz arka girişşlerini sizdeki çevirebilirlerse neden olmasın
Müslüm2013
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 85 bg
Kilometre: 89000
Yakıt: TP
Lastik Markası: FALKEN 185/65/R15
İsim ve Şehir: İSKENDERUN

Ses ve Müzik Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 72 misafir