Clio 3 Carplay - Androidplay destekli multimedia

Aracımızda bulunan ya da sonradan döşediğimiz ses üniteleri, hoparlörler ve diğer cihazlar.

Clio 3 Carplay - Androidplay destekli multimedia

İleti FurkanBy » 01 Kasım 2021 12:56

Arkadaşlar uzun zamandır araştırma yapıyorum fakat piyasada içime sinen bir teyp ya da multimedya ne deniyorsa bulamadım, fakat biraz daha derine girince Pioneer AVH-Z7200DAB ve Pioneer AVH-Z7250bt modellerini buldum ama kafamda bazı soru işaretleri mevcut bu modeller araç ile uyumlumu değil mi kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirmi veya başka model varsa onuda söyleyebilirsiniz tek şartım kesip biçmesiz bişey olsun :D
FurkanBy
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCİ 65 BG
Kilometre: 184000
Yakıt: Opet
İsim ve Şehir: Kayseri

Re: Clio 3 Carplay - Androidplay destekli multimedia

İleti maliulkat » 18 Kasım 2021 14:09

FurkanBy demiş ki:Arkadaşlar uzun zamandır araştırma yapıyorum fakat piyasada içime sinen bir teyp ya da multimedya ne deniyorsa bulamadım, fakat biraz daha derine girince Pioneer AVH-Z7200DAB ve Pioneer AVH-Z7250bt modellerini buldum ama kafamda bazı soru işaretleri mevcut bu modeller araç ile uyumlumu değil mi kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirmi veya başka model varsa onuda söyleyebilirsiniz tek şartım kesip biçmesiz bişey olsun :D

ben pioneer teyip kullanıyorum. :zmirde bir parça yapan arkadaştan aldığım bir ara parça ile arabanın orjinal direksiyon kumandalarınıda aktif şekilde kullanıyorum.
maliulkat
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1,5 DCI
Kilometre: 125000
Yakıt: opet eurodizel
Lastik Markası: lassa
İsim ve Şehir: kayseri

İleti FurkanBy » 22 Kasım 2021 11:17

maliulkat demiş ki:
FurkanBy demiş ki:Arkadaşlar uzun zamandır araştırma yapıyorum fakat piyasada içime sinen bir teyp ya da multimedya ne deniyorsa bulamadım, fakat biraz daha derine girince Pioneer AVH-Z7200DAB ve Pioneer AVH-Z7250bt modellerini buldum ama kafamda bazı soru işaretleri mevcut bu modeller araç ile uyumlumu değil mi kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirmi veya başka model varsa onuda söyleyebilirsiniz tek şartım kesip biçmesiz bişey olsun :D

ben pioneer teyip kullanıyorum. :zmirde bir parça yapan arkadaştan aldığım bir ara parça ile arabanın orjinal direksiyon kumandalarınıda aktif şekilde kullanıyorum.

peki hangi modelini kullanıyorsunuz ve carplay desteği mevcutmu acaba
FurkanBy
ACEMI ER
ACEMI ER

Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCİ 65 BG
Kilometre: 184000
Yakıt: Opet
İsim ve Şehir: Kayseri

İleti maliulkat » 23 Kasım 2021 10:45

FurkanBy demiş ki:
maliulkat demiş ki:

peki hangi modelini kullanıyorsunuz ve carplay desteği mevcutmu acaba

yok benim kullandığım pioner eski tip. dokunmatik veya renkli ekran olanlardan değil. 7sene önce taktırmıştım. bluetooth bile yok :D
maliulkat
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Motor Tipi & Gücü: 1,5 DCI
Kilometre: 125000
Yakıt: opet eurodizel
Lastik Markası: lassa
İsim ve Şehir: kayseri

Ses ve Müzik Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir