Rev 1 Rev 2 Farkı

Aracımızda bulunan (sonradan eklediğimiz) her türlü harici (yardımcı) malzemeler, cihazlar.

Rev 1 Rev 2 Farkı

İleti RPDiFOR » 18 Mayıs 2010 23:47

Rev II de benim gözlemledigim aynı karoser uzerine ayna seti far stop ve tampon seti değişimi göze carpıyor aracın içine girdikçe konsoldaki can sıkıcı maviliklerden arac arındırılmış ayrıca göstrgede ufak tefek değişiklikler mevcut en begendiğim fark mavi koltuklar kullanılmamış Rev 1 otantiklerde sıkca gordugumuz koltuklar cok sıkıcıydı ve geldik şimdi bombaya benim aracım 1.2 85 hp extreme bvr rev II extreme 75 Hp Tom Tom bVR de öyle 10 beygirlik bi düşüş var renault u bu konudan dolayı kınıyorum bu buyuk bir ayıp 0 arac alacaklara duyuruyorum 85 Hp Bvr ye tam gelio 75 Hp olması bence baya buyuk sorun oluşturur son olarak arkadasımın clio III ü çalındı 3 ay kadar önce bayiden beraber almıstık onunkide 2009 Extreme Rev 1 BVr kaskodan ödeme almadan önce aracı buldurdu ön ve arkadan orta hasarlı bir şekilde :( arkadasımdan foto varsa isticem buraya erklerim arkadasım aracı yaptırırken Rev II olarak çıkarttı kaskonun karsıladıgı masraf haricinde cebinden 1200 tl daha verdi aynalar ön arka tampon farlar stoplar araba dısardan görunumle Rev II ile aynı oldu gecen hafta bende gordum cok begendim taaaki camdan içeri bakıp mavi konsolu gorene kadar :S sitenin linkini verdim devrimin yaptıgı calışmalar var bakalım birseyler cıkarabilecekmi size bilgi olması için yazıyorum bunları son olarak aracı tophaneden calınmıs park halindeyken
RPDiFOR
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: Toyota Corolla
Motor Tipi & Gücü: 1.6 115bg Dual VVti
Kilometre: 51000
Yakıt: Total
Lastik Markası: Michelin
İsim ve Şehir: ist

Re: Rev 1 Rev 2 Farkı

İleti RPDiFOR » 18 Mayıs 2010 23:52

aracı yukleyip goturmusler gorgu tanıkları var daha sonra arkadasım aracını buldugunda kendi anahtarı kontaga uymuyormus anlattıgına göre
RPDiFOR
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti RPDiFOR » 18 Mayıs 2010 23:54

karakola gittiginde modeli söyleyince karakoldakilerde oha demiş senin gibi.. Mnyak bu hırsızlar yaaa
RPDiFOR
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti MaYuCeL » 19 Mayıs 2010 07:22

RPDiFOR demiş ki:aracı yukleyip goturmusler gorgu tanıkları var daha sonra arkadasım aracını buldugunda kendi anahtarı kontaga uymuyormus anlattıgına göre

Geçen hafta Oturdugum mahellede birisinin aracınıda akşam üstü Çekiciye yükleyip çalmışlar. Adam hala arıyor arabasını. Sanırım parçalanmıştır artık.
MaYuCeL
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: ClioIII Faz2 Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 87 hp
Kilometre: 82000
Yakıt: P.O.
Lastik Markası: Kumho 205/50 R16
İsim ve Şehir: Muhammet - KOCAELİ

İleti Devrim » 19 Mayıs 2010 09:20

RPDiFOR demiş ki:aracı yukleyip goturmusler gorgu tanıkları var daha sonra arkadasım aracını buldugunda kendi anahtarı kontaga uymuyormus anlattıgına göre
Eh, ancak öyle çalabilirlerdi zaten. Aracı aldığım dönem Renault'taki satış görevlisiyle de aynı geyiği yapmıştık. Demek gerkçekleşebiliyormuş...

Bisikletlerde kullanılan kilitten alalım, jantlardan bir yere kilitleyelim araçlarımızı. :D
Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

İleti RPDiFOR » 20 Mayıs 2010 15:07

Ben aracımı arslanın klubesinin yakınına parkediyorum genelde bu arada arslan köpegim 3 yaşında safkan alman
RPDiFOR
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti TheTez54 » 23 Mayıs 2010 02:54

Sanırım bu olay immobilizer ile alakalı ecu sökülüp aynı marka aracın immobilizer kodunun olduğu yer değiştiriliyo sonra falan filan :D bende tam bilmiyorum ama ecuyla alakalıydı :D adamlar o olayıda sökmüşler yani..Zaman alıcak bi işlem olduğu içinde demek ki çekici kullanıyorlar :D bu işler bile proflaşmış artık :D Allahım yaa başıma geldiğini düşünemiyorum..Sabah bi kalkıyorsun araba yok! doinggg :D ürküünç.. Allah kimseye yaşatmasın..Allah herkese helal yoldan kazanç,tokluk sağlasın..İşsizliğin tavan yaptığı bi ülkede zor da olsa..Allah büyük gün gelir devran döner..
TheTez54
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Faz 2 Expression
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 85 ps BVR
Kilometre: 103000
Yakıt: shell v-power
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: servet sakarya

Aksesuarlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 89 misafir