Renault Narlıdere Servisi şikayet

Araçlarımızla ilgili her türlü bakım çeşitleri, yöntemleri; Kaporta, boya, lastik veya döşemelerle ilgili bakım konuları ve servis hikayeleri. Ayrıca alt bölümlerde motor tiplerine özel bakım konuları yer almaktadır.

Re: Renault Narlıdere Servisi şikayet

İleti inanch35 » 17 Temmuz 2008 18:13

Serdar demiş ki:
inanch35 demiş ki:meroz merhaba...
Ben pek forumda yazmasam da; konuları sıklıkla takip ediyorum... Ben de tek İzmirli benim sanıyordum :) Sinirim geçer de arabayı satmazsam ki daha geçmedi... Bornova 3. sanayide Yaşar Renault'a gidicem. bi kaç defa yolum düşmüştü. Çok yapıcılar. Problemi çözmeye çok yardımcı oluyorlar.

Akradaşım geçmiş olsun böyle can sıkıcı şeyler heran hepimizin başına gelebiliyor malesef ülkemizde işini tam yapan insanlar çok nadir bulunuyor, bende böyle birilerini görünce de anlından öpesim geliyor. şikayetvar.com a da yazını okudum, yazmakla iyi etmişsin inşallah sorunun en kısa zamanda hallolur.

Daha önceleri Ermata gidiyordum yaşattıkları birtakım problemlerden dolayı artık baya bi süredir gitmiyorum.

Yaşar Renaultu tavsiye ederim çünkü artık bende oraya gidiyorum ve oldukça memnunum.(işini bilen elemanlar var ilgi alaka var ve en önemlisi problem olduğu zaman karşında mantıklı cevaplar verebilen birilerini bulabiliyorsun.) Hafta içi gitmekte fayda var c.tesileri çok yoğun oluyorlar.

Serdar kardeşim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Ülkemizde para zor kazanılıyor. 2 plastiğe 125+kdv vermek zoruma gitti. Parayı bi kenara bırak kendimi enayi gibi hissediyorum. Forumumuzda Fransızca veya İngilizce bilen arkadaş varsa, şikayetimi Renault Fransa'ya da iletmek istiyorum.Renault Türkiye'ye de ilettim ama burdakilerdn ses çıkacağını zannetmiyorum. 1 hafta oldu.
inanch35
ER
ER

İleti ibom » 03 Ekim 2009 12:13

renault Türkiye genel merkez ve fransa merkezle yazışma yapabileceğimiz adresleri bilen arkadaşlardan yazan olursa memnun oluruz.
ibom
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: renault clio alize
Motor Tipi & Gücü: dci 65 hp
Kilometre: 78000
İsim ve Şehir: karaman

İleti semih89 » 04 Ekim 2009 01:03

sis farı faicanız için geçmiş olsun :) ben de sis farı kiti arıyordum , dediğim gibi kit. önce parça numarasını buldum ve servisten sordum. 610 lira parçakit fiyatı, 50 lira takma parası. çıldırmışlar afedersiniz . altı üstü sis farı. aynı farı orjinal kutusunda İngiltereden aldım şuan kargoda ve kargo dahil 182 lira ödedim. aradaki farkı düşünebiliyor musunuz? kargo, kar vs ne koyarsanız koyun yüzde 400 kar ne demektir ya ? farı ya kendim takıcam yada bir elektrikçiye emeğinin karşılığını vericem. yine söylüyorum 10luk lokma ve t20 uçla renonuzu baştan aşağı sökebilirsiniz :p
semih89
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 35000
Yakıt: EuroDizel Opet
İsim ve Şehir: ltba

Önceki

Bakım, Onarım & Servis

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir