Lassa Greenways hk. görüşleriniz

Araçlarımızın yürür aksamlarına dair herşey; Fren sistemi, lastikler, jant'lar, süspansiyon sistemi, amortisörler vb...

Lassa Greenways hk. görüşleriniz

İleti emretpc » 06 Mart 2015 20:41

Merhaba arkadaşlar.

Arabayı aldığımızda üzerinde 2 adet dunlop ve 2 adet lassa greenways lastikler mevcuttu. Kış mevsimi geldiği için Petlas Snowmaster'ları giydirmiştik arabaya.

Malum havalar ısınıyor, bahar gelmekte. Arabada mevcut olan dunlop'lar artık çöpte. Fakat lassa'lar iyi durumda olduğu için depoda bekliyorlar. Anlayacağınız 2 adet daha lastik gerekecek ve onlarıda Lassa Greenways almayı düşünüyorum. Adapazarı bayide ki fiyatlar bugün itibariyle 170 TL.

Ayrıca yeni lastikleri ön tarafa mı takmak gerekir yoksa arkaya mı :?:
emretpc
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII 2012 Aut.Edt
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 75 hp
Kilometre: 79600
Yakıt: Opet UltraForce
Lastik Markası: Lassa Greenways
İsim ve Şehir: Emre - SAKARYA

Re: Lassa Greenways hk. görüşleriniz

İleti Bayram » 07 Mart 2015 17:32

Yeni lastikler önlere takılmalı
Bayram
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: Artık yok
Motor Tipi & Gücü: 1.2 75BG
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti enes a » 13 Mart 2015 23:10

emretpc demiş ki:Merhaba arkadaşlar.

Arabayı aldığımızda üzerinde 2 adet dunlop ve 2 adet lassa greenways lastikler mevcuttu. Kış mevsimi geldiği için Petlas Snowmaster'ları giydirmiştik arabaya.

Malum havalar ısınıyor, bahar gelmekte. Arabada mevcut olan dunlop'lar artık çöpte. Fakat lassa'lar iyi durumda olduğu için depoda bekliyorlar. Anlayacağınız 2 adet daha lastik gerekecek ve onlarıda Lassa Greenways almayı düşünüyorum. Adapazarı bayide ki fiyatlar bugün itibariyle 170 TL.

Hocam lastik arabanın önemli elemanlarından bir tanesidir Lassa greenways 170tl ise alınmaz 20tl fazla ver continaltal contipremiumcontact 5 yada Goodyear efficientgrip performance al daha iyi lassa yerli ama o fiyata daha iyileri alına bilir...
enes a
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 85bg
Kilometre: 30000
Yakıt: shell v-power
Lastik Markası: dunlop 185/15/60
İsim ve Şehir: istanbul

İleti emretpc » 15 Mart 2015 14:25

enes a demiş ki:
emretpc demiş ki:Merhaba arkadaşlar.

Hocam lastik arabanın önemli elemanlarından bir tanesidir Lassa greenways 170tl ise alınmaz 20tl fazla ver continaltal contipremiumcontact 5 yada Goodyear efficientgrip performance al daha iyi lassa yerli ama o fiyata daha iyileri alına bilir...

Görüşlerin için teşekkür ederim. Fakat fiyat kalite parametresi her zaman doğru orantıda olmayabiliyor. Örnek olarak kışa girerken aldığım petlas snowmaster lastiklerde uygun fiyatlıydı fakat kullanıcı önerisiyle aldım ve kış boyunca o yoğun karlı günlerde bile hiç bir gün üzmedi.

Petlas gibi Lassa'da yerli üretim, kaliteli olduğunu düşünüyorum ama yakın çevremde kullanıcı yorumu duymadım. Almadan önce kullanan birileri var ise yorumlarını duymak isterim. :)
emretpc
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII 2012 Aut.Edt
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 75 hp
Kilometre: 79600
Yakıt: Opet UltraForce
Lastik Markası: Lassa Greenways
İsim ve Şehir: Emre - SAKARYA

Yürür Aksamlar & Lastikler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 73 misafir