CAM MODÜLÜ

Araçlarımızın tüm elektrik ve elektronik donanım ve aksamlarıyla ilgili konular.

CAM MODÜLÜ

İleti atlas2012 » 05 Nisan 2013 22:03

2011 MODEL CLİO 3 EXECUTİVE ARACIM VAR 4 CAM OTOMATİK 4LÜ CAM MODÜLÜ TAKTIRMAK İSTİYORUM NASIL TAKILIYOR,TAKILIRKEN SOL KAPI KARTONLARI SÖKÜLÜYOR DEDİLER DOGRU MU ?MARKA BİLGİSİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM. MODOCARIN MODÜLLERİ NASIL?
atlas2012
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 85
Kilometre: 20
Yakıt: dizel
Lastik Markası: dunlop
İsim ve Şehir: adana

Re: CAM MODÜLÜ

İleti semih89 » 06 Nisan 2013 09:43

işe bilen birinin sol kapıdaki butonların oldugu parçayı söküp tüm işlemi halledebilmesi lazım , halledemiyorsa sakın bulaştırma derim. tüm tetikler o ünitenin üzerinde. yapmak için almıştım ama dolapta duruyor hala niyetlenemedim.4 camı aynı anda kapatmamasına dikkat edin. çok fazla yük biner aynı anda aküye.
semih89
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 35000
Yakıt: EuroDizel Opet
İsim ve Şehir: ltba

İleti karambol81 » 07 Nisan 2013 21:39

semih89 demiş ki:işe bilen birinin sol kapıdaki butonların oldugu parçayı söküp tüm işlemi halledebilmesi lazım , halledemiyorsa sakın bulaştırma derim. tüm tetikler o ünitenin üzerinde. yapmak için almıştım ama dolapta duruyor hala niyetlenemedim.4 camı aynı anda kapatmamasına dikkat edin. çok fazla yük biner aynı anda aküye.

Dört cam modüllerde sol ön,sağ ön,arka iki cam sırasıyla kalkıyor diye biliyorum. Önceki clioII aracımda usta takarken sol cam otomatiğini bozmuştu,düğmeye bastığında otomatik aşağıya inmez oldu.Tabi sonrasında bozduğu gibi yaptı :D

İyi işçilikle yapılırsa sorun yaşamazsın.Yalnız dikkatli ol,kalite önemli
karambol81
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 Dci 80Bg
Kilometre: 79500
Yakıt: Tüm Akaryakıt Firm.
Lastik Markası: G.y. effect performa
İsim ve Şehir: Antalya

İleti malatyaspor » 05 Mayıs 2013 15:52

Ben aracı aldığımda taktırmıştım servise. parçayı netten almıştım.Mükemmel çalışıyor 6 yıldır. Camları açık unutma derdi olmuyor... herkese tavsiye ederim..
malatyaspor
ONBASI
ONBASI

Elektrik & Elektronik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir