Motor yaptirmak

Motor tipleri (Benzinli, Dizel ve LPG), Yakıtlar çeşitleriyle ilgili konular...

Motor yaptirmak

İleti xcomely » 12 Mayıs 2016 20:36

Arkadaşlar oncelikle hepinize merhaba, adim sercan trabzondan katiliyorum araniza. Tecrubeli arkadaslarin onerilerine ihtiyacim var. 2008 model dizel hatcback extreme clio 3 aracim var. Ben almadan once aracimin km ile oynamişlar.şuanda 270bin civari. Enjektorlerimi bi hafta once degistim.. motorda ufleme var. 3 4 ayri usta motor sakin yaptirma gerek yok dedi.. yalniz aracimda performas kaybi soz konusu buda beni rahatsiz ediyor.. sorum su ki motor yaptirma tam anlamiyla her seyiyle yaptirmamda fayd varmidir. Sakin satin demeyin 17 bine kartal satilan bu memlekette 20bine clio dizel satmam. En azindan yaptirip elime nakit gecene kadar kullanirim pesin parayla faizsiz araba alirm dusuncesindeyim.. fikirleriniz nedir? Yaptirmamin arti ve eksileri nelerdir?
xcomely
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: Sercan Trabzon

Re: Motor yaptirmak

İleti oguz1 » 12 Mayıs 2016 22:47

İlk cevabı ben yazayım. Hemen sizin yerinize kendimi koydum. Ben olsam 2-3 motorla ilgili yer yada ustayla görüşürüm hiç birinin görüşünü diğerine söylemem. Eğer çoğunluk yaptırma derse bu şekilde kullanırım, maddi durum düzelincede satarım. Yaptır derlerse kar zarar hesabı yaparım araç şu an ne kadar ediyor ,yaptırınca ne kadar edecek. Dahada önemlisi yaptırınca kafa sakin olup durağan bir pisikolojiyle kaç yıl kullanabileceksiniz. Kazasız günler.
oguz1
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 80 bg
Kilometre: 122000
Yakıt: opet
Lastik Markası: tigar-lassa snoways
İsim ve Şehir: Murat İzmir

Re: Motor yaptirmak

İleti yörükpaşa » 13 Mayıs 2016 08:28

.. restore motor onarıcı .. al , kullan .. üflemeyi keser .. en az 50.000 km daha yapar ..
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
yörükpaşa
ASTSUBAY ÇAVUŞ
ASTSUBAY ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII GT
Motor Tipi & Gücü: 1149
Kilometre: 5500
Yakıt: PO - SHELL
Lastik Markası: DUNLOP
İsim ve Şehir: HÜSEYİN ORAN - İSTANBUL

Motor ve Yakıt

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 79 misafir