Tampon tamiri içinyardım

ClioIII araçlarımız, modelleri, genel araç özellikleri ve diğer özelliklere dair konular.

Tampon tamiri içinyardım

İleti mkpala » 21 Temmuz 2014 21:37

selamlar 2008 clio aracımın sol arka camurlugunda 7 cm yırtık oldu arkadan carpma sonucu ve ayrıca aracın kaputundada yumru kadar gocuk var bunları bursada yaptıracagım ve kaca yaptıracagıma dair bilgi verirseniz sevinirim.tamponun değişmesimi mantıklı tamırımı satacagımda aracı
mkpala
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 65
Kilometre: 15000
İsim ve Şehir: Bursa

Re: Tampon tamiri içinyardım

İleti erim » 22 Temmuz 2014 13:30

mkpala demiş ki:selamlar 2008 clio aracımın sol arka camurlugunda 7 cm yırtık oldu arkadan carpma sonucu ve ayrıca aracın kaputundada yumru kadar gocuk var bunları bursada yaptıracagım ve kaca yaptıracagıma dair bilgi verirseniz sevinirim.tamponun değişmesimi mantıklı tamırımı satacagımda aracı

Merhaba Autoking e verirseniz sıfırından daha sağlam yaparlar :) niçin daha sağlam diyorum derseniz, sıfır aldığınız tamponun heryeri oynuyor, ancak Auto king e verdiğim tamponu geri aldığımda taş gibi sapasağlam ve tertemiz olduğunu, hiçbiryerinin oynamadığını gördüm :)
erim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: CLIOIII-DYNAMIQUE
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 85 HP
Kilometre: 91000
Yakıt: Shell Nitro+
Lastik Markası: Goodyear Efficientgr
İsim ve Şehir: Erim-İSTANBUL-Şişli

Re: Tampon tamiri içinyardım

İleti koray1234 » 13 Eylül 2014 01:31

aynen autoking'i bende tavsiye ederim bir emin arkadasim birkac birsey yaptirdi ve cok memnun kaldigini soyledi ama kendi tecrubem yok.
koray1234
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 65hp
Kilometre: 23500
Yakıt: dizel
Lastik Markası: michelin
İsim ve Şehir: koray bursa

Genel Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir