ANAHTAR İLE İLGİLİ BİR TAVSİYE !

ClioIII araçlarımız, modelleri, genel araç özellikleri ve diğer özelliklere dair konular.

ANAHTAR İLE İLGİLİ BİR TAVSİYE !

İleti alper » 13 Aralık 2011 09:04

Arkadaşlar,

Ben tüm araçlarımda,araç anahtarı ve ruhsatı üzerine basit bir bant ile üzerinde cep telefon numaram yazılı kağıdı yapıştıryorum.Ki bir şekilde bir yerlerde unutur veya kaybedersem insaniyet namına biri arar diye.Bir yaşadığım olayı örnek vereyim size ; Geçmiş zaman,aracın bagajında içinde sadece araç ruhsatı olan el çantamı bırakıp çıkmıştım.Araca geri geldiğimde kapının açıldığını ve çantamın yok olduğunu/çalındığını gördüm.Giden sadece ruhsat idi ama nasıl çıkartacağım uğraş dur diye kendi kendime bir hayli sıkıntı yaptım.O günün gecesinde yabancı bir numara cep telefonumdan aradı.Arayan,belediye çöp kamyonu sürücüsü imiş.Çöp içinde benim çantamı bulmuş ve üzerindeki numarayı görünce de insaniyet namına aramış.Adamla hemen randevulaşarak hemen ulaştım ,uygun bir bahşiş verdim ve bolca da tşk ettim.

Olaki her kaybettiğinizde biri arayacak diye bir şey yok tabi.Ama önlem her zaman iyidir.Tavsiye ederim.
alper
UZMAN ÇAVUŞ
UZMAN ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII 2008
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 65 bg
Kilometre: 110000
Yakıt: bp
Lastik Markası: michelin
İsim ve Şehir: Bayrampaşa/İSTANBUL

Re: ANAHTAR İLE İLGİLİ BİR TAVSİYE !

İleti Bektashasan » 13 Aralık 2011 10:53

Gerçekten yararlı bir bilgi.
Bektashasan
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: Trabzon

Re: ANAHTAR İLE İLGİLİ BİR TAVSİYE !

İleti Devrim » 14 Aralık 2011 19:38

Teşekkürler. İnsanlıktan ümidimiz kesilmedi henüz. İliştirmek lazım aslında telefonu gerçekten...
Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

Genel Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 38 misafir