Clio III Night&Day

ClioIII araçlarımız, modelleri, genel araç özellikleri ve diğer özelliklere dair konular.

Re: Clio III Night&Day

İleti ufuk » 26 Kasım 2011 20:51

bu deri kısımlar direksiyondaki deri ile aynı kalitede değildir umarım :lol:
ufuk
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5dcı 65bg
Kilometre: 25000
Yakıt: opet
Lastik Markası: Bidgestone Turanza
İsim ve Şehir: izmir

İleti alperenfatih » 27 Kasım 2011 13:47

farklı
alperenfatih
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Motor Tipi & Gücü: 1.2 16V
Kilometre: 14000
Lastik Markası: bridgestone
İsim ve Şehir: A. Fatih Elazığ

İleti alperenfatih » 09 Aralık 2011 16:28

Arkadaşlar aracın torpido ışığı, yuvasının bayağı yukarısında ve etrafı boş ve içinden iç tarafı, kablolar vb görülüyor, ayrıca el freni kısmında da iç tarafın, bağlantı kısım yerine kadar tam kaplanmamış ve alt tarafı gözükmekte, hatta birşey düşerse alt tarafa doğru kayar gibi. Bir de direksiyonun altındaki kabloları kapatan plastik tabaka, ayağımı debriyajdan çekerken takılıyordu ve çıkarmak zorunda kaldım. Sizlerde de bu tip işçilik sorunları var mı?
Stepne yi de daha 300.km de kullanmak zorunda kaldım malesef ama stepnenin orjinal boyutlarda olması güzel.
alperenfatih
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti onurksk » 03 Şubat 2012 08:03

alperenfatih demiş ki:Bir de direksiyonun altındaki kabloları kapatan plastik tabaka, ayağımı debriyajdan çekerken takılıyordu ve çıkarmak zorunda kaldım. Sizlerde de bu tip işçilik sorunları var mı?

Hep spor yada klasik ayakkabıyla kullanırdım sorun yoktu yada fark etmedim havalar soğuduğundan beri bot giyiyorum direksiyon aşağısındaki tam debriyajın üstüne doğru gelen kısımdaki plastik korumaya ayağım çarpıyor acaba ayakkabımı pedala sığmıyo diye düşündüm ayaklarımda çok büyük değil ama :D yada o parça esneyip yerinden çıkmış olabilirmi aşağıya sarkma falan ? pedal en üste geldiğinde ayağım o plastik parçaya takılıyor.hafta sonu müsait olursam resmini çekicem
onurksk
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Artık yok :(
Motor Tipi & Gücü: .
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: İzmir

İleti alperenfatih » 03 Şubat 2012 11:42

ben çıkarmıştım servise götürdüm tekrar yaptılar yapıştırdılar falan ama yine aynı, sanırım bağlantı yerleri iyi yapılmamış, tutmuyor.
alperenfatih
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

İleti onurksk » 03 Şubat 2012 12:31

alperenfatih demiş ki:ben çıkarmıştım servise götürdüm tekrar yaptılar yapıştırdılar falan ama yine aynı, sanırım bağlantı yerleri iyi yapılmamış, tutmuyor.

O parça geçmelimi acaba kendim sökmeye uğraşsam ? açıkçası yenimi oldu bilmiyorum kavrama yaparken debriyaj en üste geldiği kısımda ayağım çarpıyor.Aslında çok önemli değil ama ayrıntı işte can sıkıyor
onurksk
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Artık yok :(
Motor Tipi & Gücü: .
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: İzmir

İleti alperenfatih » 04 Şubat 2012 17:51

Aynen öyle can sıkıyor, arkada bir önde üç-dört yerden plastik vidalı bende tam inceleyemedim, çok dipte, kafayı iyice sokmak için uzanmak lazım bi de fener lazım tabi
alperenfatih
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN

Önceki

Genel Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir