manisadan merhaba

Üyelerle ilgili tüm bilgilendirme, duyurular. Tanışmalar, doğum günleri, sticker işleri vb.

manisadan merhaba

İleti h1s2b3 » 27 Mayıs 2016 10:39

selamün aleyküm
daha önce 1.4 uno kullandım hala aracımı satmadım şimdi clio 3 1.4 Dynamique modeliyle aranıza katıldım araç hakkında çok bilgim yok sorarak ve yaşıyarak ögrenicem yardımcı olan olursa şimdiden teşekkürler
şimdilik bi sıkıntı yaşamadım ama aldığım arkadaş lpg takılı olduğu için benzin göstergesinin çalışmadığını benzin aldığında normale döndüğünü söyledi dün akşam aldım normale dönmedi en aşağıda gösteriyor sizdede böylemi?
h1s2b3
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.4
Kilometre: 103000
Yakıt: koç gaz
İsim ve Şehir: huseyin selim bakır manisa

Re: manisadan merhaba

İleti valkair » 01 Haziran 2016 09:33

h1s2b3 demiş ki:selamün aleyküm
daha önce 1.4 uno kullandım hala aracımı satmadım şimdi clio 3 1.4 Dynamique modeliyle aranıza katıldım araç hakkında çok bilgim yok sorarak ve yaşıyarak ögrenicem yardımcı olan olursa şimdiden teşekkürler
şimdilik bi sıkıntı yaşamadım ama aldığım arkadaş lpg takılı olduğu için benzin göstergesinin çalışmadığını benzin aldığında normale döndüğünü söyledi dün akşam aldım normale dönmedi en aşağıda gösteriyor sizdede böylemi?

Merhaba bende Manisa'dayım aracım clio 3 1.2 yaklaşık 8 yıldır aynı aracı kullanıyorum. yardımcı olabileceğim konularda elimden geleni yapmaya çalışırım. Öncelikle Fransız grubu lpg li araçlarda bu benzin göstergesi sorunu var maalesef. Bunun 3 şekilde çözümü var. Birincisi , aracın bensin deposunda daima yarım depo benzin bulundurmak. İkincisi , akşamları aracınızı yokuş yukarı park etmek. üçüncüsü de psa modülü diye bir modül var bunu takmak. Ancak üçüncüsü hakkında araca takılmaya değer mi bilemiyorum. ayrıca ben her 6-7 gaz aldığımda bir 20.00'lık da benzin alıyorum.
valkair
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 VALF
Kilometre: 80000
Yakıt: Benzin & Lpg
İsim ve Şehir: Erhan Taşkıran MANİSA

Üyelerle İlgili Bölüm

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 105 misafir