Clio cu bir arkadaşla tanıştım

Üyelerle ilgili tüm bilgilendirme, duyurular. Tanışmalar, doğum günleri, sticker işleri vb.

Clio cu bir arkadaşla tanıştım

İleti anakonda_425 » 02 Haziran 2009 19:08

Arkadaşlar geçen gün askeri lojmanda aracımı yıkarken cliocu bi arkadaşla tanıştım.Beraber araçlarımızı yıkadık.O arkadaştada Extreme dizel vardı.Aracın çok memnunmuş hele yakıt ekonomisinden.Adı Ümit benimle yaşıt sayılır ben 29 o 28miş.Forumdan bahsettim bikaçkere tekrarladım üye ol diye güzel bi sohbetimiz oldu tamam vakit bulursam bi bakarım dedi.Arkadaşlar resim çekicektim hem benim arabamıda görmüş olurdunuz hem makine yanmıda değildi telefonum vardı sonradan aklıma gelmedi . Yani arkdaşlar bende yeni bi arkadaş oldum forumda yeni bi üye kazanmış oldu. :D ;)
anakonda_425
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ

Marka & Model: Clio Grandtour Dyn
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCİ 80 HP
Kilometre: 0
İsim ve Şehir: Mert/İzmir

Re: Clio cu bir arkadaşla tanıştım

İleti vipsezgin » 03 Haziran 2009 10:44

ne güzel TR nin her yerınde uyemız var :) aramıza sımdıden hos gelmıs dıyelım :P
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: Renault Clio II
Motor Tipi & Gücü: 1,6 16V
Kilometre: 88750
Yakıt: Shell opet
Lastik Markası: Lassa
İsim ve Şehir: SEZGİN / ÇORLU

İleti Devrim » 03 Haziran 2009 17:38

Ben de Konya'da iki ayrı Clio aracının sileceklerine forum.clioiii.com adresimizi yazıp iliştirdim.
Bilmem artık baktılar mı, buradalar mı... ;)
Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

İleti cillobi » 23 Şubat 2011 02:25

Sileceklere yazı iliştirmişsiniz....Ben kendiliğimden geldim ama ilgilenen yok... Bu serzenişim Devrim Bey'e ! 2008 model 1.5 dci 2. el clio aldım eşime, ama çok dökük...Teslimat öncesi aracın ağzını yüzünü toparlamam gerek. Önce tanışsak, sonra beraber bir el atsak ??
cillobi
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI Authentique
Kilometre: 113000
Yakıt: SHELL VPOWER
Lastik Markası: LASSA
İsim ve Şehir: KONYA

İleti castertroy » 23 Şubat 2011 08:44

devrim bey ben o çıkartmalardan nasıl temin edebilirim. arka cama yapıştırmak istiyorum ama nerden bulacam onu bilmiyorum. saygılar
castertroy
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 65 hp
Kilometre: 56000
Yakıt: dizel
Lastik Markası: michelin
İsim ve Şehir: akın antalya

İleti Devrim » 23 Şubat 2011 15:26

cillobi demiş ki:Sileceklere yazı iliştirmişsiniz....Ben kendiliğimden geldim ama ilgilenen yok... Bu serzenişim Devrim Bey'e ! 2008 model 1.5 dci 2. el clio aldım eşime, ama çok dökük...Teslimat öncesi aracın ağzını yüzünü toparlamam gerek. Önce tanışsak, sonra beraber bir el atsak ??

Merhaba Cillobi; Kusura bakmayın ben de size serzenişte bulunacağım; "İlgilenen yok" demişsiniz, ama öncelikle ne profil bilgilerinize isminizi yazmışsınız ne de tanışma konusunda kendinizi tanıtmışsınız. Öte yandan yukarıdakiyle beraber üç iletiniz mevcut. Diğer ikisi "Kararmış Ön Far Sorunu" ile ilgili ki orada da konuya vakıf arkadaşlar yardımcı olmaya çalışmışlar. Ben ilgilenen olmadığı düşüncenize katılmıyorum.

Konuya dönersem, aracınızın ne gibi dökük tarafları var? Yani yedek parça ile ilgili olarak elimden bir şey gelmez ama en azından burada arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Görüşmek üzere.

castertroy demiş ki:devrim bey ben o çıkartmalardan nasıl temin edebilirim. arka cama yapıştırmak istiyorum ama nerden bulacam onu bilmiyorum. saygılar
Akın Bey; Benim elimdekiler bitti. Fakat forum'da arkadaşlar yeni bir çıkartma üzerinde çalışıyorlardı. O konuyu takip edebiliriz.
Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

İleti castertroy » 24 Şubat 2011 22:39

teşekkür ederim devrim bey ben araştırıyım o zaman