TUM YENI UYELER BURADAN KENDILERINI TANITABILIRLER

Üyelerle ilgili tüm bilgilendirme, duyurular. Tanışmalar, doğum günleri, sticker işleri vb.

Re: TUM YENI UYELER BURADAN KENDILERINI TANITABILIRLER

İleti levolution » 30 Mart 2019 11:45

merhaba yeniden
Ben Levent, Samsun'da yaşıyorum.
başlıkla alakasız bir yerde miyim onu bilmiyorum.
eski üyeyim. 2011'de clio3 aldıktan sonra buraya üye olmuştum. 2016'da aracımdan trajik bir şekilde ayrıldım. aslında sadece aracımdan değil, eşimden ve yaşadığım kentten de ayrılmıştım. ayrılırken arabayı eşime bıraktım ve clio 3 serüvenim öyle sona erdi.
en son 2015'te girmişim foruma.
geçenlerde trafikte yol alırken clio 3'lere dikkatle baktığımı fark ettim. sonra forum aklıma geldi. bir gireyim dedim, belki o tarihlerden birileri kalmıştır.

clio 3'ten sonra bir sürü araba sürdüm, çoğu emanet, ablamın ya da babamın arabası falan. tam o dönemlerde de sinop off-road kulübü üyeleri ile samimi oldum ve ilgi alanım off-road'a kayınca ben de bir 4x4 aldım, 3 yıldır dağ bayır kum çamur batıp çıkıyorum.

eski yazıları inceledim az önce hızlıca, hey gidi hey deyip durdum. ne günlermiş, ne kadar merakla ve ilgiyle bakmışız clio 3'lerimize.

günün birinde ekonomik küçük bir arabaya ihtiyacım olursa ilk adresim clio 3 olacak sanırım.

görüşmek üzere.
levolution
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Marka & Model: Extreme - 2008
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16v BVR 80bg
Kilometre: 138000
Yakıt: Total
Lastik Markası: Petlas 195/55/15
İsim ve Şehir: Levent - Sinop, Ankara

Re: TUM YENI UYELER BURADAN KENDILERINI TANITABILIRLER

İleti oguz1 » 01 Nisan 2019 21:16

Aramıza tekrardan hoşgeldin. O zamanlar çok aktifdik pek kimse kalmadı. Çok hızlı paylaşımlarımız oluyordu. Erim sattı, devrim sattı clio sunu ben sattım ailemin sayısı 5 e çıkınca. Yolda yürürken her gördüğüm clio bana kendi cliomu hatırlatıyor. Çok zevkli arabaydı. Ekonomik ve şirin. Halan bu site eski paylaşımlarda olsa çok dolu ve çoğu insana yardımcı olmaya devam ediyor.
oguz1
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 80 bg
Kilometre: 122000
Yakıt: opet
Lastik Markası: tigar-lassa snoways
İsim ve Şehir: Murat İzmir

Önceki

Üyelerle İlgili Bölüm

Kimler çevrimiçi